Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van Budapesten kutyaruha-turkáló?

Van Budapesten kutyaruha-turkáló?

Figyelt kérdés
Ha igen, kérlek azt is írjátok meg, hogy hol találom! Köszönöm
2011. okt. 6. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Hát nehéz a sorsa egy alsó középosztálybeli ebnek... Komolyan hogy tudtál írni a kis mancsaiddal? :D
2011. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nincs ilyen, de egy kis fantáziával meg egy varrógéppel magadnak is megcsinálhatod őket, baba ruhákból. És akkor nem kell iszonyat összegeket költeni rá.

Én is varrtam a kiskutyámnak annó, de én csak télre kabátot, sétáláshoz (csivava).

Egyébként télen is kint van a kertbe egész nap (csak aludni jöhet be, és azt is csak télen) és nem fázott meg még sosem. :)

2011. okt. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pedig már hallottam róla másoktól, állítólag nagyon sok ruha van nagyon jó áron. Egyébként meg nem csak alsó középosztálybeli emberek (ill állatok) öltözködnek turkálóból, csak úgy szólok :)

Másrészről elítélem a kutyák ruhába való öltöztetését, szóval én nem divatból és nem 10 ezer forintért szeretnék venni a kiskutyámnak ruhát, hanem azért mert kicsi és ritka szőre van, és valóban fázik télen.

2011. okt. 7. 15:46
 4/7 Akiteki ***** válasza:

Gondolod, hogy a használt kutyaruhákat is leadják, hogy aztán bálákban megvegyék a magyar kereskedők?

Múlt héten az Alpha-Vetben láttam rengeteg kutyaruhát. De ha tudod milyet és mekkorát, megkérheted a barátnőmet, aki nekünk is varrt. Igaz, nem hordjuk, de kedves volt tőle.

Kérdezd meg, mennyiért csinál: [link]

2011. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, viszont külföldön van ilyen. Lassan sztem már egyáltalán nem lesz meglepő, ha használt kutyaruha boltok is lesznek, hiszen jóformán már most menőbb kutyaruhát venni, mint magadnak pl egy dzsekit. Nap, mint nap ezt hangoztatják a médiában is ...

Egyébként köszönöm a tanácsot.

2011. okt. 8. 11:16
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!Miért kell ez az emeltebb hangnem?

Én soha nem gondoltam,hogy valaha kutyaruha turit fogok keresni,47 éves vagyok 5 gyerekkel.Idén megbolondultam,kaptam egy kinai meztelen koraszülöttet,sajnos otthon is kell neki ruha,ha fúj,ha süt a nap,stb.olyan kicsi,hogy táska nélkül agyontapossák,tehát nem plázacicaságból,de valahogy ki kell vinnem,tehát kell egy táska is.Eddig szatyorban hordtam,de ha meleg lesz,akkor izzad és nem lát ki.

A férjem teljesen bambán áll a változásom előtt,betudja a klimaxnak.Megpróbáltam kötni,az nem jó,mert beleakad a körme,varrni meg nem tudok,nincs is türelmem.Az üzletben 4-5 ezer egy kis vacak pamutruha,talán a Vaterán érdemes nézni,ott olcsó.Engem is érdekelne egy állat turkáló,ha valaki tud egyet!Szép napot!

2012. márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


itt most aránylag olcsó, ennyit még azért ki lehet bírni, én vettem és bevált ez a ruci a kutyának :D

2012. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!