Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Havanese kiskutya...

Bichon Havanese kiskutya súlyának 11 hetesen nem sok az 1800g? (Szülők állítólag 3500 grammosak)

Figyelt kérdés
Ha esetleg valaki le tudná írni egy átlagos havanese kiskutya súlyfejlődését hónapról hónapra, annak nagyon örülnék. :)
2011. okt. 7. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem sok. Az enyém még több is volt, 2-3 kiló körül. A felnőtt súlya 5 és fél kiló lett( ez a normál Havanese súly, a 3,5 túl keves egy Havanesének)
2011. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
már ott rosszul kezdődik, hogy a szülők ÁLLÍTÓLAG....nem láttad a szülőket?
2011. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Megnézhettük volna a szülőket, de a körülmények máshogy hozták végül. De bármikor megnézhetnénk még mindig őket, jó helyről van a kutyus, attól nem tartok, hogy valami kóklertől származna.
2011. okt. 7. 12:05
 4/16 Csilla Julianna ***** válasza:
Itt a téren szerintem az a kis fekete kb. 4 kg lehet. Szerintem is kevés a 3500 gr. De ne félj, Bernáthegyi nem lesz belőle. Remélem ennél értelmesebb válaszokat is kapsz, mert én most nem tudok segíteni, de itt mindig szoktak :)
2011. okt. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi Csilla!


De ha Bernáthegyi lesz, ígérd meg hogy akkor is játszhat majd azzal a fekete csini Poison Apple-el ott lent a téren. :)

2011. okt. 7. 12:14
 6/16 A kérdező kommentje:
Állítólag a súly a nemtől is függhet. Szomszédomé is Havanese, fajtájához képest szerintem hatalmas lett, de ő fiú. Az enyém kislány.
2011. okt. 7. 12:26
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
"Megnézhettük volna a szülőket, de a körülmények máshogy hozták végül. De bármikor megnézhetnénk még mindig őket, jó helyről van a kutyus, attól nem tartok, hogy valami kóklertől származna." törzskönyve van?
2011. okt. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Csilla Julianna ***** válasza:
79%

nincs törzskönyve.....- de attól még havanese, hidd el

A kérdés az volt, hogy valaki le tudná e írni hogy a havanese hónapról , hónapra kb. hány kiló???????????

2011. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%
Ha nincs tk, akkor nem havanese, legfeljebb fajtajellegű keverék...
2011. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mindenki annak hívja, aminek akarja, szóval..., a kérdés még mindig ugyanaz, a súllyal kapcsolatos, nem pedig, hogy mennyire fajtatiszta és törzskönyves e! De ha így pontosabb választ tud adni bárki, akkor annyit még hozzáteszek, hogy a szülők törzskönyves havanese-ek.
2011. okt. 7. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!