Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4 hónapos kiskutyám....

Van egy 4 hónapos kiskutyám. Lakásba tartjuk. Vegyek neki olyan párnát amin aludhat? Vagy felesleges pénzkidobás?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges, mivel egy párnát elég macerás kimosni, szárítani amit pedig gyakran kell.


A mi kutyánknak vettem egy szép lábtörlőt azon alszik éjjel.

Nappal pedig simán az ágyunk előtt a parkettán.


Ez egy kutya, nincsenek emberi szükségletei.

2011. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálunk nem jöhet be a szobákba. Tiszta kutyaszőr lenne a szőnyeg. Jön a tél azért gondoltam rá hogy veszek neki.
2011. okt. 7. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél (ha ügyes vagy, varrhatsz is) a párnára mosható huzatot, legalább kettőt, és lehet váltani.
2011. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 kutyaágyat tépett szét amikor még kicsi volt, aztán kapott egy vastag szőnyeget, azóta azon alszik. Ezt szerencsére nem bántja, nem tépi.
2011. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az én kiskutyámnak vettem egy mosható huzatú párnát mikor hazahoztuk őt. Úgy vettem észre, hogy nagyon fontos számára, mert ha bármit kap, játék, vagy jutalomfalat, egyből a saját kis párnájára rohan vele. Ez a párna az ő saját birodalma. Szerintem vegyél neki te is egy fekvő alkalmatosságot. Teljesen mindegy, hogy párna, vagy szőnyeg, vagy egyéb, a lényeg az, hogy mindig a lakás egyazon pontján legyen elhelyezve.
2011. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy régi pokróc is megteszi nálunk is ez van a kutyák alatt ,és van egy kosaruk is és abba tesszük a pokrócot 2 van így mindig van alattuk amikor az egyiket mossuk ki éppen..
2011. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!