Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legjobb kutya kennel?

Legjobb kutya kennel?

Figyelt kérdés
Fajta mindegy. :)
2011. okt. 7. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszolhatatlan kérdés. Ilyen nincs.
2011. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kennelem a legjobb:))) 6mx6m-es, egy baró hőszigetelt kutyaházzal:)))))
2011. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Az enyém még jobb lesz, ha elkészül: 12 x 4 méteres két részre osztva, közte ajtó. A berendezésen még gondolkodom, de még a tető sincs meg. :)))
2011. okt. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire megy a verseny akkor kennelnek minősítem a hátsó kertet a maga 20X35m-es méretével :D Egyébként nem értem a kérdést. Akiteki: milyen kutyáknak készül?
2011. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért kezdtünk el dicsekedni, mert tulajdonképpen mi sem értjük:)))) vagyis én azért kapizsgálom:))))) Szerintem ez a melyik a legjobb kutyakennel annyira "egyértelmű" mint pl. egy Best in Showban kiválasztani a nap legszebb kutyáját, 100 különböző fajta közül.
2011. okt. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:

Nálunk gyakorlatilag az egész kert egy kennel, 400 négyszögöl. Ok, valamennyit elvesz a ház belőle.

Huskynak lenne, de a Luca széke el van maradva tőlünk, amilyen ütemben készül. :)) Jó lenne pedig becsukni őket, ha elmegyek valahova, akkor biztonságban tudnám őket. Most csak úgy oldjuk meg, hogy valaki mindig itthon van.

2011. okt. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam a hiper-szuper kutyakennel az egyetlen hely, ahova a kutyák nem mehetnek be. ott van a kuka, és nyáron a ruhaszáritó:)))))) Mindig bekeményitek, mert nem kell kint garázdálkodni, de végül is annyiban marad:) de igy legalább nem teszik tönkre:))))
2011. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!