Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz hogy a tacskók megfagynak...

Igaz hogy a tacskók megfagynak télen a hóban?

Figyelt kérdés
Van egy kis tacsi keverékem. 4 hónapos, és itt a gyakorin olvastam, hogy a tacsik megfagynak a hóban télen. Igaz? Mi nem nagyon szeretjük behozni a kiskutyát, mert nagyon rossz még, és nem tudjuk neki megtanítani a szobatisztaságot sem. Pedig már sokféle képpen próbáltuk. Úgy nem lehet megoldani, hogy kutyaruhát varrunk neki? Egész nap bent kell legyen, vagy elég délután, vagy ez az egész hülyeség? Ha valaki tud nekem kutyaruha szabásmintát mutatni, és leírni hogyan kell megcsinálni, megköszöném. :) mindenkinek előre is köszi
2011. okt. 7. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem! Nem igaz! Nekem vam egy tacskóm meg van egy tacsi keverékem is. egyik sem fázik télen bár nagy hidegben én szoktam rájuk kabátot adni de amúgy kint vannak. Van hő szigetelt óluk és már az egyik 8 a másik pedig 6 éve megvan.
2011. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó! :) Ti vettétek a ruhát?
2011. okt. 7. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaz. Múlt télen alig győztem kerülgetni szegénykéket síelés közben.
2011. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát van nekik vett is de vartam is.
2011. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Melyik barom irta ezt? Semmi bajuk nincsen. Van tacskóm, mégpedig törpe, minden télen kint van. Volt enyhébb de zord idő is. Játszik a hóba, van hogy ki se látszik. Van Éjjelre a kazánházban alszik, ott meleg van. Ezt valaki nagyon elirta, vagy nem tudja.
2011. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valahol ott olvastam, ahol arról volt szó, hogy egy panelban lévő kutyát, mennyi időre visznek el sétálni.. reméltem hogy nem igaz, nem bírtam volna ki, hogy bent legyen egész nap :D Persze szeretem, de azt viszont nem, ha szétcincált dolgokat találok a földön :)
2011. okt. 8. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!