Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök husky Pest megyében...

Kölyök husky Pest megyében 10e alatt?

Figyelt kérdés
Husky kiskutyát szeretnék, és anyám azt mondta, hogyha találok ajándékba, vagy 10ezer alatt, ami nem pénz érte, akkor megkapom. De sehol nem találok, még 10e fölött sem. Nem tudtok valahol Pest megyében, vagy akár Heves megyében, vagy olyan oldalt, ahol találhatok?
2011. okt. 7. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
10E sehol..még az utolsó szaporító is több pénzért adja..de azt tudnotok kell hogy nem megvenni drága egy kutyát hanem felnevelni..
2011. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

10 ezer alatt sehol, akkor már inkább fogadj örökbe, itt vannak husky keverék kutyusok:

[link]

Vagy esetleg nézz szét a fajtamentőknél:

[link]

2011. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt van is örökbefogadható kölyök husky:

[link]

2011. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát 10 ezerért nem fogsz találni. Nézz szét menejen. Az ismerősön nem régen és 1,5 éveset hozott onnan ott meg csak az oltás árát kell érte ki fizetni. De a Husky nagy felelősség rengeteg futás kell neki.
2011. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha huskyt akarsz, akkor úgy nézd, hogy nagyon nagy felelősség. Ha 80ezer alatt veszel (én legutóbb annyiért láttam egy tenyésztőtől a legutolsó pár kölyköt az alomból), akkor meg valószinüleg még több nyűg is. Mivel kockázatos, hogy betegsége lesz, oltani kell, féregteleniteni stb...

Na de nem is ez a lényeg.

Én is most szeptemberben elgondoltam, hogy szeretnék egy huskyt, már vagy három héten át rengeteget olvastam róluk. És mostanra eljutottam oda, hogy rájöttem, bármennyire szeretném, nem lehet ilyen kutyám. Hogy miért? Mert rengeteg mozgásra van szükségük, hogy ne egy életunt, boldogtalan kutya legyen. Ez napi 2-3 óra futást jelent. FUTÁST, nem sétálást! A husky egy szánhúzó fajta, akinek mindene a futás, erre lett teremtve. Ezen kívül nem ajánlott 6 óránál tovább magára hagyni se, mert nagyon társaság igénylő kutya.

De ha tényleg hajthatatlan vagy, akkor az előbb linkelt "összefogás a szánhúzókért alapítványtól" hozz el egyet, egy családnál csak jobb helye van bármilyen kutyának, mint menhelyen.

2011. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Akiteki ***** válasza:
100%

Tele az expressz szaporítók hirdetéseivel.

Anyukádék meg nyissanak folyószámlát az állatorvosnál, mert a fizetésüket lehet azonnal oda utalni.

Kérd el azt a 10-est, tedd el jól és gyűjtögess még hozzá. Jövő ilyenkorra összekaparhatsz egy jó helyről való egészséges kutyusravalót.

2011. okt. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Akiteki ***** válasza:
100%
Egyébként meg az alapítványnál most is van elvihető husky.
2011. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

olcsokutya.info


és ha esetleg beteg lenne kifizetnétek a kezelés árát? olcsó szaporítótól való kutyára 10 ezer többszörösét is rákölthetitek ha beteget vesztek, és az előre nem látszik. egy tenyésztő erre figyel, nem tenyészt beteg állattal

2011. okt. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire a kutyán spórolnak az alapítvány se fog adni nekik... ők felkészülnek arra h ha beteg lesz az állat igen is orvoshoz kell vinni, ami pénz. akár több 10 ezer is... aki ezen spórol ne tartson kutyát
2011. okt. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem akarlak megbántani, de én nem ajánlom a Huskyt első kutyának, rengeteget kell foglalkozni velük. Ha tapasztalt gazdi vagy és nem ez lenne az első kutyád, akkor hozzászólásomat tekintsd semmisnek.
2011. okt. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!