Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen prémium tápot válasszak...

Milyen prémium tápot válasszak 7-8-9 hetes kiskutyámank?

Figyelt kérdés
Most Select Goldot kap de van egy olyan érzésem hogy az nem a legjobb mert az állatorvosnal ki se volt rakva. Ott az állatorvosnal ilyenek voltak kirakva hogy PRO Plan meg Royal Canin stb. Nem tudom melyik a legjobb táp a kutyámnak és segítséget kérek milyet vegyek. Lácci ilyen seholse kaphato cuccokt ne irjatok de ha a fresnapfba vagy a cora-bA vagy a tescoba van akkor már jó. A válaszokat előre is köszönöm. :)
2011. okt. 8. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most akkor mennyi idős a kutya és milyen fajta? Az hogy mi van kirakva a dokinál reklám kérdése, ugyan abban a minőségben több táp is van. Mivel etetett a tenyésztője?
2011. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
így van, ahogy az első írja. Fontos a fajta is. Nem mindig az a legjobb, amit az orvosnál van. Van egy bolt (nem jut eszembe a neve, de majd megírom) ahol van egy jó minőségű táp, de nem reklámozzák agyon, tehát olcsóbb is.
2011. okt. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Decathlon.
2011. okt. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

9 hetes kis Beagle kutyus és azt szeretnem megtudni mi lenne neki jo merta doki oltotta és mondtam neki hogy Select Golddal etetem ésa válasza: hááááát....


Ezt válaszolta én meg kerdezte volna vissza mi a baj de másrol esett szó ugyhogy most nemtudom mit válasszak neki

2011. okt. 8. 09:26
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

happy dog-ot vegyél neki

[link]


nekünk bichonunk van és happy dog mini baby-t vettünk és nagyon jó..amit linkeltem az már közepes testű kutyáknak való

2011. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
ucsó vagyok szerintem jó árban van
2011. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Akiteki ***** válasza:
Nem írtad meg, hogy mivel etette a tenyésztője? Ő biztosan jobban tudja, mi a jó a kutyának. Az orvos valószínűleg azért húzta a száját, mert nem nála veszed. (Bár a Select Goldot nem ismerem) Happy Dogon semmiképp ne akarj szép kutyát felnevelni, nem az a kategória. Pro-Plan és Royal Canin is kapható a Fresnapfban. Mindkettő jó ötlet. Tescoban ne keress minőségi tápot, felejtsd el, hogy ott vásárolj neki.
2011. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

A pénztárcádtól függ, mi az ami belefér. A legjobb prémium tápok Orijen, Hill's, Acana, Eukanuba, Royal Canin, Pro Plan. Persze ezek a legdrágábbak.

Kicsit olcsóbb de jó tápok: Happy Dog, Select Gold, Belcando, Dog Chow, Brit, Propac...


Persze a tartalmakba kisebb eltérések vannak, de összességében ezek mind a jobb tápokhoz tartoznak.


Ha az anyagi része nem számít én az Orijent vagy Hill's ajánlom, szerintem ezek a legjobbak.

2011. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segítettek
2011. okt. 8. 11:59
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
A Select Gold is egy teljesen jó táp, ne az alapján ítélj, hogy mi van kitéve az állatorvosnál, mert neki fizetnek a reklámért, ha egy szar táp forgalmazója fizetne, az is ki lenne téve. Az állatorvost azért húzta a száját, mert vagy nem ismeri és az áruházi szarokkal azonosította, vagy azt akarja elérni, hogy tőle vásárolj és ezáltal őt pénzeld. A Pro Plan, RC semmivel sem jobb, szóval én a helyedben maradnék ennél a tápnál.
2011. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!