Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen a barátnőm?

Miért ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés
Ő volt a legjobb barátnőm. Tavaly télen kapott egy kutyát. Azóta nagyon nagy az arca. És csak a kutya a kutya. Mindíg a kutyáról van szó... Mindíg a kutyájával van. Hozzánk nem hozhatja fel, és otthonhagyni nem hagyja így nemis jöhet. Nem képes otthonhagyni, mert nyűszít,meg minde... -.-' Teljesen felbomlott a kapcsolatunk. Félti a kutyát mindentől...hidegtől,széltől,hótol,bogaraktól... nem ehet csontot,tejet...stb. -.-' Ezt csak én reagálom túl, vagy tényleg nem bánik jól a kutyájával?
2011. okt. 8. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Miért ne bánna jól? Veled nem bánik jól, a kutyával meg nagyon is.
2011. okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Gondolom valami padlócirkáló, amit ráadásul az írásod alapján jól elkényeztetett.


A kutya mellett még nem kell elhanyagolni a barátokat. elhiszem, hogy imádja meg minden. De lehet, hogy jobban jársz nélküle.

2011. okt. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem mész te hozzá?
2011. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem jól bánás a kutyával kedves első és második, ez túl féltés, majom szeretet! amiből egyenesen az fog következni, hogy a kutyus lesz a falkavezér, mert a kedves gazdi elkényezteti.

nekem is vannak kutyáim, de otthon tudom őket hagyni. Én vagyok a főnök, oda megyek és akkor, amikor akarok. Ha a kutyáimmal akkor a kutyáimmal ha nélkülük akkor nélkülük. És ezt a kutyának el KELL fogadnia!

Azért nyüszít, mert ő a vezér, és félti a "falkáját". Ergó, nem tudja megvédeni a gazdit a bajtól.

Kérdező, én a helyedben hagynám ezt a barátságot!

2011. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom,én is mindenhova viszem a kutyámat ahova csak tudom és az enyém sem iszik tejet,se csontot (csak ritkán) pedig az én kutyám keverék is meg nem épp kistestű..

Ha valahova nem vihetem (pl iskola,étterem,edzés) attól persze megyek,de ahova csak tudom viszem magammal.

Nem hiszem,hogy ettől el lenne kényesztetve.. Gondolom a barátnőd is így van vele.

2011. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) szerintem az nem normális, hogy szegény kutya nem játszhat a kertben..."mert bekap egy darazsat" vagy nem maradhat otthon, "mer kiszökik, vagy valami..." A szülei elváltak és mikor anyukájáék szerveznek nyaralást, akkor nem képes az apukájánál hagyni, így a szüleinek olyan helyet kell keresniük ahova kutya is mehet...
2011. okt. 8. 13:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nah, képzelem milyen gyereke lesz majd a csajnak.
2011. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a te helyedben jól megmondanám neki, hogy amit művel, az már sok. Gondolom nem vagytok 20-25 évesek, ezért a helyedben azt is a fejéhez vágnám, hogy ha megdöglik a kutyád 10 év múlva, akkor majd megnézheted magad, mert a fogalom, hogy "kapcsolatok", nem lesz számodra ismerős!

Ha képes ezt végig mérlegelni, és belátja, akkor ő fog keresni. Ha lehülyéz, vagy esetleg megsértődik, nem ad neked igazat, akkor jobb az idődet normális barátnőkre fordítani.

Amúgy nem bánik jól a kutyájával, mert azzal, hogy így kezeli, azzal a kutyának is árt..

2011. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi:) sajnos már egy pár ember megmondta neki de azt mondta: leszarom...ezek nem értenek a kutyákhoz...
2011. okt. 9. 09:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Bek*phatja, már bocsánat. Mi az h az nem ért a kutyájához aki megneveli???? :OO Az ilyen p*csák miatt hiszik minden ölbe vehető méretű kutyára hogy elkényeztetett és hogy öleb meg hasonlók!! Már chihuahuát sem tarthatsz ha nem akarod azt hallgatni h lefogja harapni az orrodat meg idegroncs meg h nem kutya. Gratulálok neki!!! Gondolom táskában viszi sétálni és macskaalomhoz van szoktatvaa! :S :@

Mond meg neki a magadét aztán ha nagyongyorsan nem változtat akk hagyd a saját sz*rjában, majd rájön ha megtámadja a saját kutyája vagy legkésőbb amikor szegény elkényeztetett eb elpusztul.

2011. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!