Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki hányszor és mennyi időre...

Ki hányszor és mennyi időre viszi el a kutyáját sétálni?

Figyelt kérdés
Leginkább a kiskutyások, és a tacskó gazdik érdekelnének, de mások is írhatnak :D Van egy kis tacsi keverékem, hányszor, és mennyi ideig vigyem sétálni? Ha nagyon hideg van? Ha esik az eső? Ti hányórakor viszitek el a kutyikat? Előre is köszi! :) Aki kíváncsi....ugye nem öregszik meg hamar?? :D najó, ezt nem kérdeztem komolyan ;)
2011. okt. 8. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Én amikor még panelban laktam, a kutyámat levittem reggel 8 körül, délben, 17-18 körül, aztán pedig még este fél 9 felé. Minden sétánál lent voltunk fél vagy 1 órát, kivéve ha esett az eső, akkor negyed óra elég volt. De ugyanúgy levittem rossz időben és esőben is, csak persze nem olyan szívesen. :)
2011. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én kertes házban lakok. :) Ha suli volt akkor is levitted reggel?
2011. okt. 8. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:

A nagytermetű kutyát fél órára vagy többre. A kis termetű kutyát először szerintem csak negyed órára aztán később húsz percre.A hidegbe meg legalább a mozgástól felmelegszik.

Esőbe szerintem neked se jó meg neki se. Ahogy érzed. Majd meglátod mikor fárad ki.

2011. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát csak nyáron laktunk ott, de ha még ott laktunk volna amikor kezdődik a suli, akkor még mindenképpen levittem volna suli előtt, hogy lefárasszam és ne ugasson napközben amíg suliban vagyok.
2011. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amikor elmegyek suliba mindig sír...én is fogok vele sétálni reggel, hogy ne sírjon, remélem majd beválik :) Köszi mindenkinek!
2011. okt. 8. 22:11
 6/8 Akiteki ***** válasza:
Jó ötlet, hogy vidd ki reggel, azután adj neki valami elfoglaltságot, mondjuk egy műcsontit. Azon elrágódik, amíg kimész a kapun és észre sem veszi. Direkt örülni fog, hogy elmész otthonról, mert akkor kap finomságot.:))
2011. okt. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Reggel attól függően, hogy mennyire aludtam el 10 perc - 1 óra, aztán meló után másfél óra, de az hóban fagyban, esőben tutira megvan. Szóval én csak kétszer. Lehet lepontozni, de semmi értelmét nem látom az esti séta után felkelteni azért, hogy még egyszer lemenjünk lefekvés előtt.
2011. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
reggel 10 perc , 1-2 körül fél óra , 6-7 körül 1 órát sétálunk suli időben , amikor rossz az idő akkor kevesebbet sétálunk...hétvégén mindig reggel 1 vagy 1 és fél órát és délután 5 körül is így...de ilyenkor kimegyünk a parkba elengedjük őket ( 2 kutyánk van ,bichon mind2) és kirohangálják magukat..amikor hétvégén is rossz az idő akkor sajnos nem tudunk egy órát sétálni mert a kutyáink utálják az esőt az én kutyám az be se megy a fűbe mert vizes..
2011. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!