Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogyan boszuljam...

Mit tegyek hogyan boszuljam meg a megmérgezett kiskutyám?

Figyelt kérdés
Volt egy 5 honapos Rotweiller kiskutyám Rufusznak hívták. Sok "szakértő" szerint a legszebb Rotik egyike volt a szokszédommal aki a nagy néném nagyon sokat vitatkozunk mert mindig belénk köt feljelent minket és mi mindig ráhagytuk. Sokszor beigérte hogy megmérgezi a kutyáinkat van két tacskó és ugye Rufusz az egyik tacsi mindig elkapja a macskáit dehát mit tegyek mindig átjönnek nem bírom megmenteni mindig. Ugy sajnáltam a cicákat. Egyszer a szomszéd megmérgezte Rufuszt belehalt a szívem majd megszakad. Elvesztettem az egyetlen barátomat vele játszottam este bírkoztunk szerettük egymást nagyon imádtam anyukámék is egyszerüen olyan kapcsolat volt ez ami még emberek között is ritka amikor haldoklott akkor mellete ülte simogattam és könyes szemmel mondtam neki boszutálok érted barátom. Rufusz meghalt eltemettük a szomszéd nevet sajna kimondott bizonyíték nincsen de
2011. okt. 9. 12:04
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Hogyan boszuljam meg ? Állatot nem akkarok bántani
2011. okt. 9. 12:07
 2/33 anonim válasza:
dobálj át petárdát hozzá, műtrágyát, meg vakondokat kéne a kertjébe telepíteni. rohadjon meg
2011. okt. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Sehogy.A bosszú nem hozza vissza,nem Rufuszért tennéd hanem a saját háborgó lelkedért.Ilyen esetekben nincs mit tenni,bizonyíték sincs rá hogy a szomszéd volt.
2011. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
Tudd meg mitől fél! Dobálj át békákat, csigákat esetleg ha egérfogóba találtál egeret azt is dobd át, jól látható helyre, hogy észrevegye!
2011. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Hát azon gondolkodtam esténként légpuskával lövöldözném a lámpáit antenát
2011. okt. 9. 12:18
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a 2. válaszolóval. Nem hozza vissza, attól csak ugyanolyan leszel, mint aki megmérgezte. Márpedig nem hiszem, hogy az ő nyomdokába szeretnél lépni. Ezt gondold át.
2011. okt. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
És egyébként ő volt az orvos szerint kombinált mérget kapott gyomírtosat olyat amit a férje használ mivel mezőgazdász és ijet csak ők kapnak
2011. okt. 9. 12:19
 8/33 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy nem tehetsz semmit.

bizonyíték híján jogi útra nem terelheted a dolgot, az ő szintjére meg nem süllyedhetsz le, mert onnantól te sem vagy más...

ráadásul félő, hogy a tacsikat is megmérgezné a végén...


amit tehetsz, hogy megkéred a szüleidet, beszélgessenek el kicsit a szomszéddal...


engem is megfenyegettek, hogy megmérgezik a kutyáimat, apám kicsit elbeszélgetett velük...

már nincs akkora pofájuk.

2011. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Tudom keresztény ember lévén tudom de elégtételt akarok venni akárhányszor kimegyek a sírjához mindig úgy néz és félő hogy a kis tacskók is sorra kerülnek
2011. okt. 9. 12:24
 10/33 A kérdező kommentje:
Értem én de ő utál minket direkt olyat csinál ami nekünk rossz mostanában nem igazán volt olyan amivel megfogott így a legrosszabb ponton támadott :( Ha láttátok volna a vérző kutyumat és a pilantásait amit felém idézett tudnátok miért van ez így
2011. okt. 9. 12:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!