Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha rossz idő van nem hajlandó...

Ha rossz idő van nem hajlandó elvégezni a dolgát kint. Mi lenne erre a megoldás?

Figyelt kérdés
ha esik az eső,egyszerűen nem akar kint wc-ni.Nem macska nem szerettem volna alomra szoktatni.Ötlet?
2011. okt. 9. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű.Én is utálok,és legszívesebben ki se tenném a lábam esőben,hóban,de akkor is mennem kell dolgozni.

Így ha az állatod nem megy akkor fogod és kirakod ennyi.

Ha kistestű,csak felemeled is kiviszed.Gyorsan elvégzi a dolgát,és utána visszamegy.Az én kiskutyám is utált ilyenkor kimenni,ezért gyorsan elvégezte a dolgát..

2011. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem kistestűm van, szóval úgy csinálom, hogy átviszem kézben a szemben lévő házig, és ott a ház pereme alatt tudunk menni, mert nem esik be az eső. Van a járda mellett füves rész is, ha pisilnie kell, akkor úgyis odamegy. És mivel jó fej gazdi vagyok, még fölé is tartom az esernyőmet :D

Tudom ciki, de nálam jobban csak a kutyám utálja az esőt.

2011. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ezaz,elsétálgat,de nem wc-zik ,járda fű ilyenek kizárva csak a homokon ...:|Elsétálgathatok vele akármeddig..ha esik nem végzi el a dolgát.
2011. okt. 9. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
nekünk menhelyes a kutyusunk ugyhogy felvettük a menhellel a kapcsolatot és kaptunk tőlük kis kabátot. mert amugy haza szaladt a "nagyhidegben"
2011. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:
Érdekes mentalitás. Nálunk pont fordítva van: aki utálja az esőt, az igyekszik minél hamarabb elvégezni a dolgát, csak menjünk már vissza. Lehet, hogy a kutyád pont imádja a vizet, ezért sétálgat benne órákig:))))
2011. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!