Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért folyik a nyála?

Miért folyik a nyála?

Figyelt kérdés
1-2 órája csöpög a kutyusom szájának egyik oldaláróla nyála, teljesen híg mintha víz lenne...nem hinném, hogy beteg mert be van oltva.Nem tudom mi a baja. Érdemes állatorvoshoz vinni?
2011. okt. 9. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha elvinnéd állatorvoshoz.
2011. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az hogy be van oltva, annak nincs sok köze ahhoz, hogy most beteg-e vagy sem. Legalább hívj fel egy dokit, ő okosabbat mond.
2011. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és elfelejtettem mondani, hogy pár napja szétszedett egy sünit :/ Lehet, hogy attól kapott el valamit ?
2011. okt. 9. 17:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell mindjárt állatorvoshoz rohanni. Történt vele mostanában valami baleset, esetleg megijedt? Mióta csorog a nyála?

Az én kutyusom kicsit megfázott, lázas lett és egy napig nyáladzott. A láz és a nyáladzás is átment rajta egy nap alatt.

ha nem történt vele semmi, ami előidézhette volna, akkor várj vele egy napot. Adj neki fehérjében gazdag ételeket (hús, tojás, sajt..), hátha jobban lesz.

Legvégső esetben, ha nem látsz javulást 1-2 napon belül, akkor nézesd meg orvossal. :)

2011. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, vagy nézd meg, nem szorult-e tüske a fogához, ínyébe!
2011. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tudom mi lehetett a baja, de szerencsére elmúlt :)
2011. okt. 10. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez normális reakciója volt a testének. Mint írtam, enyémnek is viszonylag gyorsan elmúlt. :)

Örülök, hogy már jobban van! :)

2011. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!