Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhás a kutyám, és most...

Bolhás a kutyám, és most kerülöm. Vajon érzi?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt bolhás, de most az lett, és a közelébe se merek menni.

Most vajon érti, hogy miért kerülöm, eddig meg nem?


2011. okt. 9. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

honnan a fenéből tudná?

te meg ahelyett, hogy kerülheted, inkább írtsd ki a bolháit

2011. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
remélem, elkapod töle, ha vagy ekkora barom, hogy nem vagy képes irtani
2011. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 x) ***** válasza:
De most az a bolha hol bánt téged? Semmi bajod nem lesz tőle... annak is kicsi az esélye hogy megcsíp, de ha mégis akkor sem lesz semmi bajod.
2011. okt. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
úúúú.. na ez már télleg nagyongáz. hogy lehetnek ilyen buta emberek? kerüljed csak. télleg majd kimegy magától a bolha.;-)
2011. okt. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Azt biztosan érzi a kutyád, hogy nem olyan vagy vele, mint korábban voltál, csak szegény azt nem tudja, hogy miért. Simán mellőzve érzi magát, amitől biztos kedvetlenebb és szomorúbb is. Szóval ha adhatok tanácsot, maradj olyan vele, mint voltál, a bolha, ami a kutyában van, nem fog Rajtad elszaporodni, hiszen ott a kutya, amin nagyon jól érzi magát. Mindkettőtök érdekében meg irtsd ki a bolháit, vannak rá tök jó módok. A jövőre nézve meg azt mondom, ha tudsz évente kétszer pár ezret egy hosszabb időn át ható bolhanyakörvre áldozni, akkor mindenképpen megéri, és a későbbiekben nem kell azért kerülnöd az ebed, mert bolhás.
2011. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon hülye. Inkább kezd el irtani, fürdesd meg, vagy vegyél port ami kiírtja, meg mondjuk bolhanyakörvet kellett volna rá adni, amitől nem lenne bolhás. Városi hülye...

Abba nem gondolnál bele, hogy szegény kutyának milyen rossz, hogy viszket? Pont nem az a legnagyobb gondja, hogy foglalkozol e vele. Inkább tartanál gumikacsát.

2011. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Most igazán én nem akarlak megbántani de bolhás a kutyád az oké.

De esetleg írtani vagy fürdetni vagy lépni valamit?

amúgy te most tényleg úgy gondolod hogy ha nem mész oda hozzá kiszállnak belőle vagy mi?

amúgy a bolhától semmi félnivalód nincs ha megcsíp megcsíp.

megoldás:Fenistil .

2011. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Akiteki ***** válasza:

A bolhát csak most vetted észre, de eddig is az volt. Gyorsan irtsd ki. Tudom, vasárnap van, de egy kiadós fürdés a nagyját kiszedi, aztán holnap vehetsz rá spot-ont az állatorvosnál. Máskor figyelj rá, hogy jobb megelőzni a bajt.

Az irtás után két héttel nem árt egy féreghajtás is, mert a bolhák terjesztik a férgességet. Ha esetleg Téged is megcsíptek, 2 hét múlva Te is kérj féreghajtót az orvosodtól. Nem igaz, hogy emberre nem veszélyes, ugyanúgy megcsíphetnek minket is, bár az igaz, hogy nem akarják otthagyni a jó meleg bundát.

2011. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De hülye vagy. Bolhásan is a Te kutyád. Amúgy pedig az állat bolha nem megy emberre. Az én kutyám is volt bolhás és volt hogy levettem egyet a szőréről de rajtam meg se maradt.
2011. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
és a féreghajtást se felejtsd el, mert ha bolhás, akkor férges is
2011. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!