Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről hozott westiem...

Menhelyről hozott westiem lehet, hogy szaporítói kutyus?

Figyelt kérdés
Tetoválás ugyan van a fülében, nem tudom, ez mire garancia. Menhelyről hoztam el, fajtiszta westie kiscsaj. azért gyanakszom rá, hogy valami szaporulatból van, mert elég együgyű szegény. 2-3 év körülre saccolták, de egyáltalán nem játékos, élénk kutyus, sőt, elég butácska és félénk. Tanítani szinte lehetetlen sajnos, suliba sem tudtak vele mit kezdeni. Lehet azért lett ilyen, mert előző gazdája bántotta, vagy mert szaporítótól van?
2011. okt. 10. 01:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Ne írj róla így :(

biztos csak kêsőn érő típus, vagy még nem oldódott fel eléggé köztetek. De ha tényleg butácska is, akkor is lehet szeretni, nem az ő hibája... :((

2011. okt. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
fel van oldódva, ez biztos. Mert jön, bújik, minden. csak nagyon butus. én szeretem imádom így is, nem erről van szó, csak nem tudom mire vélni ezt...
2011. okt. 10. 01:36
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, bár egy menhelyen azért ne csodálkozz, ha leamortizálódik szegényke. Amúgy a tenyésztő sem garancia az okos kutyára, ott az eü. szűrésekre és a showra mennek rá (tisztelet a kivételnek persze!), a peckesen álláshoz és körbefutáshoz pedig nem kell sok ész... Az inkább a munkavonalakra jellemző.
2011. okt. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutyus tetovált, akkor alapban lehet törzskönyve. Ha kiolvasod a számot, a MEOE-ban megmondják, hogy melyik kennelből van a kiskutya. Gondolom még uj neki a hely, Ti is ujak vagytok, és a jó ég tudja előtte milyen dolgok történtek vele. Most itt vagyok, de nem tudom itt is meddig maradok. Majd fel fog engedni, és akkor megtapasztalod az igazi énjét. lehet szegény nem is tud játszani, mert még sosem játszottak vele. Adj neki időt, és foglalkozz vele sokat.:)
2011. okt. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a korábbi rossz tapasztalatok miatt ilyen. Nagyon sokat számít, milyen környezetben tölti a kutya a kölyökkorát. Neki nem lehetett a legjobb, gondolom. Lehet, hogy javul majd, foglalkozz vele sokat, vagy fogadd el így.
2011. okt. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Akiteki ***** válasza:
Az szinte biztos, hogy egy menhelyi tetovált kutya valamilyen törzskönyves szaporítótól származik. Ha tenyésztőnél született volna, a tenyésztő nem hagyná, hogy menhelyen legyen a kiskutyája.
2011. okt. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
több, mint egy éve hoztuk el. Eddig azért nem "aggódtam" mert gondoltam, új hely majd megszokja, meg foglalkozni kell vele. Megszokott már engem ( egyedül élek) mint már írtam, szeret is, én is őt. De egyszerűen semmire sem tanítható. néz rám édesen, hogy most mit magyarázol nekem?:D sulis több oktató ismerősöm próbálta, mind kudarcot vallott :( Tetoválását neten nem lehet lekérdezni, csak személyesen?
2011. okt. 10. 14:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Telefonon is megtudod kérdezni.
2011. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1 év nem hosszú idő, szóval nem tusom milyen oktatókhoz vitted, hogy feladták...
2011. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Akiteki ***** válasza:
Ha a tetoválás alapján kiderül, hogy honnan származik, akkor könnyebb lesz tanítani? :))))
2011. okt. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!