Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hogy szokja masnit?

A kutyám hogy szokja masnit?

Figyelt kérdés
Raktam egy kis rózsaszin masnit a hajába és picit leakarja szedni de ha játszunk vele akkor észre sem veszi.
2011. okt. 10. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szedd ki a masnit a francba. Ez egy kutya. Nem kislány, nem kisbaba, nem plüssállat, nem Barbie-baba, hanem kutya.
2011. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyermekvállalás témakör nem itt van...


A kutyának nem HAJA, hanem SZŐRE van és baromira nem kell neki semmiféle masni, csatt stb.


Fogadjunk te is olyan divatyorkis vagy, aki felkapná a játékszerét a földről, ha elmennék mellette a staffordommal....


Szerencsétlen állat, ő egy kutya, ne kezeljétek már gyerekpótlékként, játékszerként!

2011. okt. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

11:31, a yorkie meg lehangoltan bámulna a staffordod után, akinek olyan érdekes ismeretlen szaga volt. :)


Mondjuk staffordot is láttam már svarovski kristályos nyakörvben, de ez más tészta.

2011. okt. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A kutyáknak szőre van! Ha zavarja a szemét akkor vágasd le neki, de ne csinálj belőle bohócot!
2011. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Staffordos vagyok.


Azért jöttem a yorkival, mert sajnos ritka kivétellel minden gazdi elrántja, felkapja kétségbeesve a kutyáját ha közeledünk, pedig a kutyám csak játszana és a yorkik is érdeklődőek, csak sajnos a gazdi azt hiszi keresztbe lenyelné, vagy agyonnyomná, vagy tudom is én mitől rettegnek.


Szerencsére azért vannak kivételek, mi is játszottunk már yorkival, ráadásul az a pici fajta volt, bár szegény kutyám nem élvezte sokáig, mert annyira kellett rá vigyáznia, hogy egy idő után megunta :)

De annak legalább értelmes gazdija volt és hagyta, hogy barátkozzon a két kutya.

2011. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Staffordos. ma 11:38 vagyok.

Nem egyedi amit írsz, nekem ugyan egy tacsi keverékem van, (aki nem egy nagy kutya ugyebár) mégis az utcabeli yorkis csaj, elvonszolja az övét az enyém elől.

Egyébként azt a kutyát nagyon tudom néha sajnálni, főleg mikor télen rózsaszín fekete halálfejes szőrös kapucnis kabátban sétáltatja, és a kutyán meg látszik, hogy marhára nem élvezi ezt az öltözetet.

2011. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, épp azt írtam én is, hogy a yorkie vágyakozva néz a magasból a másik kutyára. :)

Mondjuk én is biztos "félteném", úgyhogy nem vennék ilyen pici kutyát, hanem valami vicces középtermetű mindenféle-keverék kutyot. :)

2011. okt. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig sűrűn hálálkodok, mikor alkalmunk nyílik egy-egy kisebb kutyával játszani, nekünk is jobb, hogy a kutyánk sem csak a durva játékot szokja meg, hiszen a kisebbekre vigyáznia kell.

Tegnap pl. egy tacsival játszottunk, bár szegényke először meglepődött, mikor a lelkes, hatalmas árny leteperte örömében :)

2011. okt. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
És a kisebb kutya milyen nyálasan tud előkerülni a játékból, nagyon viccesen szoktak kinézni. :))))
2011. okt. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem semmi bajom azokkal, akik öltöztetik a kutyát vagy masnival kötik fel a szőrét. Természetesen addig, amíg a kutyával mindezek mellett kutyaként bánik.


Én is felkötöm a komondor szőrét a szeme elől, ha kiviszem az utcára, mert egyszerűen jobban lát. Néha rózsaszín hajgumival.

2011. okt. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!