Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fel szoktad öltöztetni a...

Fel szoktad öltöztetni a kutyádat amikor hideg van?

Figyelt kérdés
Nekem egy tacskóm van és ilyenkor már fel van öltöztetve mert még a fűtött szobában is fázik, meg nem szeret kimenni ha nincs rajta ruha, reggel már várja hogy feladjam rá.Mások is felöltöztetik a kutyákat?Mit szól hozzá?
2011. okt. 10. 20:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor ha nagyon nagyon hideg van.

Egy havanese gazdi.

2011. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
62%
Nem. A kutyát mozgatni kell, és akkor nem fázik.
2011. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
58%
Nem olyan genetikailag nyomi faját kell venni ami nem bírja a hideget. Ez egy kutya könyörgöm nem egy kisbaba.
2011. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Nekem csak az első télen volt feladva neki egy polár magam készitett ruha. Második télen már pucin volt.


amstaff gazdi

2011. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

2. te állj ki meztelen az utcára és fussál akkor majd nem fázol mert mozogsz.


3. az pont rá van írva egy kutyára,hogy genetikailag milyen én is úgy választottam....(ha ennyire buta vagy maradj csendben úgy jobb lesz mindenkinek)


Ismétlem,egy tacskóról van szó, nem egy puliról aminek bundája van.

2011. okt. 10. 20:47
 6/38 anonim ***** válasza:
63%
Miért te kopasz tacskót vettél? Az összesnek van bundája te kis butus, mi a makknak kéne neki ruha?
2011. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell a tacskót úgy tartani, mint egy ölebet. Ez egy vadászkutya könyörgöm. Pont ezzel a beöltöztetéssel tetted ilyen fázóssá.
2011. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Nem kopasz tacskó, hanem rövid szőrű és nincs melege ebben az időben és nem azért vettem neki ruhát mert jól mutat hanem mert fázott magyarul nem volt ruhája és már akkor fázott...de ha ilyen tökéletes gazdik vagytok akkor menjetek a kutyáitokkal foglalkozni, és hagyjatok engem, ha én levágom a kutyám körmét az az én dolgom, ha megfésülöm az is az én dolgom,ha ruhát adok rá az is az enyém,semmi közötök nincs hozzá, nem is a kérdésre válaszoltok csak provokáltok,ezért innentől aki nem a kérdésre válaszol annak a válaszát jelentem!
2011. okt. 10. 21:10
 9/38 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is kistestű tacsi keverékem van és igen én is öltöztetem mert remeg. Mikor nem tettem már akkor is. Semmi baj nincs ezzel. de a tacsinak legalább kutya formája van nem úgy mint a csivaváknak mivel azok csak patkányok! am. bocs az offért.
2011. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
96%
Én nem öltöztetem a tacsimat, és imád sétálni, a hóban hemperegni, ugrálni :)) nem kell elpuhítani...persze, ha így szoktattad, már mindegy.
2011. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!