Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fel szoktad öltöztetni a...

Fel szoktad öltöztetni a kutyádat amikor hideg van?

Figyelt kérdés
Nekem egy tacskóm van és ilyenkor már fel van öltöztetve mert még a fűtött szobában is fázik, meg nem szeret kimenni ha nincs rajta ruha, reggel már várja hogy feladjam rá.Mások is felöltöztetik a kutyákat?Mit szól hozzá?
2011. okt. 10. 20:16
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
10%

06:50 vagyok.


,, Fázott a kutyád? És? Menj tovább, ő se fog megállni. Pár séta és simán hozzászokik... "


Ezzel nem értek egyet! Az én kutyám dolgozik, és ha nincs felöltöztetve télen már fel se tudna állni olyan ízületes lenne a lába. Sőt! Már rég meghalt volna tüdőgyusziba. Hiába mozog órákig télen, akkor is fázik ruha nélkül. Ez most pont olyan dolog, hogy te nem szereted a pacalt. De mivel a szüleid nem akarnak elkényeztetni ezért lenyomják a torkodon, hogy már pedig meg fogod enni, mert nem kapsz mást.....

2011. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, míg nem volt kutyaruha, addig minden kutya minden télen megfagyott, ami nem husky szerű volt. Ugye?
2011. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Nincs nyilvántartva,hogy hány kutya fagyott meg....esetleg beengedték őket a kamrába,pincébe,garázsba,előszobába vagy bélelt házuk volt a kutyáknak.

De most tulajdonképpen értelmetlen ennyire ellenezni a kutyaruhát, mert akkor tessék szabadon engedni a menhelyi kutyákat nem fognak azok éhen dögleni mert nem etetik őket...meg régen se voltak menhelyek és még is voltak kutyák.


Lényegében pont ennyi értelme van kötekedni a kutya ruha miatt mint ennek az írásomnak.

2011. okt. 12. 17:11
 34/38 anonim ***** válasza:
10%

16:53 vagyok.


Komolyan röhejes vagy! Amúgy hány éves vagy? Csak mert nagyon gyerekes az írásod.

Nem tök mindegy hogy régen mi volt? Régen kutyák kutyák ellen harcoltak az arénába, ha megfagyott évente egy egy kutya a tanyán senki nem foglalkozott vele, mert majd lesz másik. És akár hiszed akár nem régen max öt hat évet éltek a kutyák, majd kihullottak. A kutya tartás kultúrája a béka segge alatt volt. Nem ismertük a haskyt itt Mo.-on de a kanári kutyát még hírből se. Soroljam még mi volt régen? Miért kell a múltat állandóan felhozni? A múlton nem lehet változtatni, ami megtörtént megtörtént, és az ember azért ember mert gondolkodik, és kijavítja azt ami nem működik, vagy javít bizonyos dolgokon. Pl: a kutyák életét meghosszabbítja jobbá teszi stb.

2011. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

A kutya életét nagyon meghosszabbítod ám azzal, hogy túlérzékennyé teszed, és egy hűvös szellőtől már tüdőgyulladást kap.

Na mindegy, a kutyaruha szabóknak is meg kell élni valamiből :)) Én nem csinálnék a kutyámból elkényeztetett bazári majmot, igaz nem is igényli. Én már jéggé fagyok az utcán, ő még vidáman fickándozik :))) Hozzáteszem, hogy yorki, ezt a fajtát is agyonbabusgatják sokan, pedig nagyon stramm kis jószág, nem véletlenül tenyésztették patkányfogásra.

(persze "normális" yorkim van, nem egy túltenyészett minikutya)

2011. okt. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Ennyi. Az előttem író el is mondott mindent a témáról.
2011. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Hányszor mondjam el,hogy a kutya előbb fázni kezdett és aztán kapott ruhát nem pedig előbb ruhát kapott aztán fázni kezdett.Azért kapott egy ruhát mert fázik, 6 éves kutya 2 éve van ruhája..
2011. okt. 13. 14:56
 38/38 anonim válasza:
Nem, mert teljesen felesleges mivel cocker spánielem van és nem igényli a kabátot
2015. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!