Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyára lehet biztosítást kötni?

Kutyára lehet biztosítást kötni?

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki, tudom, hogy picit hülye kérdés, de fontos. Ha mondjuk a kutyámnak valami nagyobb baja lenne, és költséges lenne az állatorvosi kezelés, hirtelen nem tudnám miből kifizetni. Viszont a biztosítást szépen havonta tundnám fizetni. :)
2011. okt. 11. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
igen van..:) 1200 Ft havonta :) azt hiszem :D
2011. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

első voltam itt a link am 1208 Ft x)

2011. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet persze. En a kutyásboltba kaptam ilyen szórólapot és tényleg nem hülyeség. Huuuu most nemtudodm megmondani hogy melyik cég foglalkozik ezzel de keresgélj a neten és tuti megtalálod mert VAN ilyen. Én is gondolkodtam hogy csinálok egyet a kutyámnak .
2011. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy időben én is szerettem volna biztosítást kötni,aztán alaposan utánajártam,elolvastam a kisbetűs részeket és természetesen elvetettem az ötletet.Már nem tudnék konkrét dolgot mondani,de arra határozottan emlékszem,hogy túl sok a HA,FELTÉVE illetve EGYÉB OKOK kifejezés...
2011. okt. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, igen. Nem szeretnék pórul járni vele. :S Csak egy ötlet volt. Nem akarok úgy járni, hogy valami nagy baj van, és hiába fordulok a biztosítóhoz, azt mondják, hogy "erre az esetre nem terjed ki a biztosítás", vagy ilyesmi indokok... :)
2011. okt. 11. 17:46
 6/7 MME ***** válasza:

Én kis híján megkötöttem, de aztán rájöttem, hogy nincs értelme. Nekem 5-6 ezer Ft lett volna havonta, és az a ciki benne, hogy nagyon kevés dologra biztosít, és azt is bizonyítanod kell, hogy nem ember felelősségéből történt akár betegség, akár baleset. Inkább félre kéne tenni ezt az összeget :)

Szerintem nem éri meg. Amiktől én tartok a kutyáimnál, vagy amik már megtörténtek, azoknál pl. egyiknél sem fizetett volna a biztosító, tehát csak elment volna a pénzem erre is az állatorvosi költségek mellett. Legalább dupla olyan megterhelő lett volna anyagilag.

Amúgy meg csak akkor lehet megkötni, ha Lyme ellen is oltva van, de manapság már kevéssé hatásos a forgalomban lévő vakcina, én pedig nem akarom feleslegesen leterhelni a kutyák szervezetét még ezzel is, ha ugyanúgy Lyme-osak lesznek és ugyanúgy kelleni fog az antibiotikum - ráadásul 6 ezer az oltóanyag + amennyiért beadja a doki...

Hirtelen ezek, amikm eszembe jutottak a biztosításról.

2011. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, inkább félre kell tenni a pénzt, mintsem odaadni a biztosítónak. Mert ők nem mindig fizetnek, viszont a félre tett pénzből akármikor kivehetek, ha baj van. :)
2011. okt. 11. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!