Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánk - nem fajtiszta,...

A kutyánk - nem fajtiszta, keverék, hosszú szőrű - elkezdte levedleni a bundáját. Már félig nincs a testén szőre. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Talán, hogy ősszel vedlenek az állatok? Vagy hogy régebben vemhes volt és ez megviselhette?
2011. okt. 11. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hű, ennek rengeteg oka lehet, egy biztos, ha az én kutyámmal történt volna ez, már rég az orvoshoz rohantam volna vele. Nem tudom mi ez, de súlyosnak tűnik!
2011. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha vakarózik is és kihullott a szőre teljesen,akkor lehet h rühes,vagy atkás..ha csak szimplán nagyon hullik a szőre de van rajta szőr,akkor csak vedlik...

ha a első,akkor meg orvos,mert ha nem kezelitek,akkor mindenhonnan kihullhat a szőre,az meg így télen nem éppen jó..

2011. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nem fajtiszta akkor nem is kutya... fajTAtiszta.

amúgy szerintem vidd el állatorvoshoz

2011. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beteg, nem vedlik ! Vidd állatorvoshoz!
2011. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!