Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem jelenthetem fel az illetőt...

Nem jelenthetem fel az illetőt. Mit csináljak? 16

Figyelt kérdés
A minap voltam a rendőrségen állatkínzásért feljelenteni vkit. Az illető egy alom kutyát ölt meg, csak azért, mert nem volt kedve gazdát keresni nekik. Névtelenül akartam volna feljelenteni, mert az őseim nem engedték volna, nem akartam, hogy megtudják. De kiderült, hogy nem jelentgetem fel névtelenül, így sajnos nem tettem meg. Most beszéltem édesanyámmal, aki tiltja. Ha apámnak beszéltem volna erről, ő meg is ver. Idegenek azt mondják, hogy gyáva vagyok mert félek a veréstől és én sem vagyok jobb az állatkínzónál ha annyiban hagyom a dolgot. Most mit csináljak ? Veressem véresre magam vagy mi ?
2011. okt. 11. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de a szüleid nem normálisak.
2011. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem brutálisan végezte ki a kölyköket, akkor semmit nem fog érte kapni, szóval felesleges erőlködni és másokat magadra haragítani emiatt. A kölyköknek meg lehet jobb is így, mintha megkínozva végeznék egy menhelyen vagy az utcán. Nem tehetsz semmit, jobb ha annyiban hagyod a dolgot.
2011. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Egyetértek. Anyám szerint nem szabad belefolynom semmiféle rendőrségi-feljelentgetős ügybe. Pláne ne jelentsek fel senkit, mert nem tudjuk mi fog kisülni belőle. Lehet, hogy ránk gyújtja a házat. Aki kinyírogatja a kutyája kölykeit, az még sok mindenre képes lehet. Na és persze a kiskutyákat így se-úgy se tudom visszahozni.


Engem viszont nagyon bosszant, hogy itt van az orrom előtt és semmit sem tehetek. Pedig legszívesebben jól tarkón vágnám az illetőt egy baseball ütővel ! Tudopm, visszahozni nem tudom a kutyákat, de legalább az illetőnek lesz ideje elgondolkodni a börtönben, vagy jól megkopasztják. De bűntetlenül nem maradhat! Csak nem tudom hogy most mit csináljak.

2011. okt. 11. 19:27
 4/16 A kérdező kommentje:
Az előbbi a legelső válaszolónak szólt.
2011. okt. 11. 19:28
 5/16 anonim ***** válasza:
Milyen módon végezte ki azt tudod? amúgy tényleg annyira nem éri meg ,mert ha valaki állatokat öl az már több mindenre is képes!:/
2011. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hogyan végezte ki őket. Csak azt tudom, hogy biztos megtette.
2011. okt. 11. 19:34
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
"Veressem véresre magam vagy mi ?" én inkább a szüleidet jelenteném fel. Amúgy meg nincs abba semmi, hogy megölte őket, ha csak előtte nem kínozta meg őket, de ezt meg úgysem tudod bizonyítani.
2011. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy biztos 16 éves vagy? Mert az alapján amit ide leírtál 10-11 évesnek tippellek.
2011. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha te ilyen okos vagy, átfogalmaznád nekem 16 évesre ? xD
2011. okt. 11. 20:23
 10/16 anonim ***** válasza:
Már bocs,de mi az,hogy nincs abban semmi,hogy megölte őket???
2011. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!