Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Furcsán fut a kiskutyám!?...

Furcsán fut a kiskutyám!? (SOS) (SOS) (SOS)?

Figyelt kérdés
9 hetes Beagle kutyám van és észrevettem hogy amikor fut a mellső lábait úgy rakja mint egy egészséges kutya de csípőjét futás közben a baloldalára kitolja és így a lábai nem egymás mögött vannak hanem elcsúsztatva igy lassabban tud futni. Mi lehet a baja?
2011. okt. 12. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy fáj a lába vagy alapból így tud futni.
2011. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jesszus ez csonteldeformálódásra utal???
2011. okt. 12. 15:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kölyök kutyák többsége íg fut. Ezt majd kinövi.
2011. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is igy fut a pincsi kutyám xd kitolja a seggét de nincs semmi baja :D vagyis hát nem mondta a doki h lenne valami baja ,de azért vid el állatorvoshoz
2011. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nezesd meg mindenkepp az allatorvossal
2011. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyusom is kicsit ferdén fut. A doki szerint semmi baj. A héten volt 1 éves,nem hiszem hogy ő kinövi. Sok kutyás ismerősöm mondta,hogy az ő kutyájuk is így fut,szerintem ez változó. Az emberek sem futnak ugyan úgy. Gondolom úgyis mész még oltatni vagy féreghajtás miatt a dokihoz,akkor azért majd kérdezz rá,de nem hiszem,hogy bármi baja lenne. Jó kutyázást :)
2011. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézesd meg állatorvossal,akár lehet belső panasza is!
2011. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
OKE köszi a valaszokat
2011. okt. 12. 15:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyobb csivava kutyám is így fut, akkor amikor fúj a szél és gondolom rossz neki, hogy a hátsójába fúj a szél(Úgy fut, hogy a fél kutya a bokorba van, maga a kutya első része pedig egyenes :D). És ugyanez van, ruhahordásnál, ha rajta van nem lép, hanem ugrál. :)
2011. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is így fut, de ő patellás. Szerintem ok nélkül nem fut így semelyik kutya.
2011. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!