Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Radikális Állatvédőket...

A Radikális Állatvédőket hogyan lehet elérni?

Figyelt kérdés

Van bármilyen elérhetőségük? Hogyan lehet velük felvenni a kapcsolatot?


Már ezer féle módon rágoogleztam, de nem találok elérhetőséget.


2011. okt. 12. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs is. Hangemberek, akik a Facebookon arcoskodnak, más aktívan cselekvő állatvédőket ócsárolnak, és nem csinálnak semmit.
2011. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2008-ban elég aktívak voltak és úgy tudom, hogy most sem "inaktívak", csak nem vonják be a médiát a tevékenykedéseikbe.
2011. okt. 12. 17:39
 3/14 anonim ***** válasza:
ALF-re gondolsz, vagy a radikálisnak csúfolt magyar kutyacicavédőkre?
2011. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Akiteki ***** válasza:
100%
Aki ma radikális állatvédőnek titulálja magát, az a facebookon egy virtuális csoport. A köpködésen kívül nem csinálnak semmit. Naponta megosztják pár kóbor kutya fényképét és verik a mellüket hozzá.
2011. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát. Sajnálom, ha igazatok van. Ha nem lehet rájuk számítani, miért ajnálgatják őket? Nem értem. Itt a gyk-n minden második állatvédő-s kérdésnél ajánlja legalább egy ember a kommentelők közül a Radikálisokat. Miért, ha csak passzív állatvédők?
2011. okt. 12. 18:07
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Én pl. nem mondtam, hogy passzívak. De a vadászokat is szidják, ha úgymond "önkényesen" lelőnek egy macskát a természetben, ugyanakkor nem veszik figyelembe, hogy maga a macska is egy "fegyver". Nem csak az általa elfogott madarak ellen, hanem az apróvaddal táplálkozó állatok (ragadozó madarak) ellen is. És a még meglévő - bár nagyon kevés, és egyre fogyó - természet ellen. Ráadásul a macskát is "önkényesen" szaporította el így az ember. Meg aztán, nem küzdenek a "nagyüzemi" állatok életének jobbá tételéért, a természetben élő állatokért... Semmi nem számít nekik, csak a kutya meg a cicus, de azokat mindenek fölé helyezik. De amúgy tényleg mindenkit szidnak, miközben azt hirdetik, hogy összefogásra van szükség, és csak a saját véleményük a jó minden esetben.


Összegezve; nem is tudom, hogy valóban az állatok érdekében cselekszenek-e, vagy csak szórakoznak egy kicsit, és népszerűek szeretnének lenni olyan módon, hogy az egész ország a "titokzatos" radikális állatvédőkre figyel. De talán aki ismeri őket, az meg tudja cáfolni, amit mondtam, és ennek én örülnék a legjobban.

2011. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz... amit csinálnak, vélhetően nem legális. Akkor most névvel-címmel hirdessék magukat?... Gondolom, ha valakinek tényleg szüksége van rájuk, előbb-utóbb megtalálja őket.
2011. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Szívecskéim,a radisok mindenek,csak nem inaktívak. Én a facebookos csoporjuk egyik tagja vagyok,és tudom,hogy van ilyen nap,mikor 10fölüli számot ér el a gazdis kutyáké.

Nálam is az ő mentésükből van kutya.

Keress rájuk facebookon.Segíteni fognak.

2011. okt. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 13. 08:48
 10/14 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 08:09

Igaza van, keress rájuk. Nem mondhatnám, hogy ismerem a munkásságukat, de olvasgatni szoktam az oldalukat. Rengeteg ismerősük van, és úgy látom, hogy ha ők maguk nem is tudnak tenni, akkor is van a tagok közt olyan, aki segít. De amúgy elég logikus, hogy nem fogják kiírni, hogy kimentünk, és jól megfenyítettük az állatkínzót, mert ugye az illegális.

2011. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!