Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tölthetném le a "Best in...

Hol tölthetném le a "Best in show" című kutyás filmet magyarul, vagy legalábbis felirattal?

Figyelt kérdés
Légyszi, légyszi...
2011. okt. 12. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is kerestem pár hónapja, de nincs fent sehol, legalábbis nekem nem sikerült megtalálni. Végül angolul töltöttem le, megnéztem, de iszonyú pocsék egy film. Nagy várakozással ültem le elé, hogy de jó, egy film a kiállításokról, kutyákról, de végtelenül untam, egy nagy rakás trágya az egész, a színészi alakításokkal, történettel, mindennel együtt.
2011. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Angolul, angol felirattal néztük meg mi is a múltkor kutyás barátokkal. Ritka szar film!
2011. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nem azt kérdeztem, hogy jó film-e. Utolsó, honnan szedted le felirattal?
2011. okt. 12. 20:37
 4/10 anonim ***** válasza:

A filmet torrentről, a feliratot meg innen: *****

Magyar felirat nincs hozzá.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Akiteki ***** válasza:
Látszik az egész filmen, hogy a készítőknek gőzük sincs a kiállításról. Nem csak unalmas, de tele van marhaságokkal. Én valamelyik tv adón láttam.
2011. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És magyar felirat?
2011. okt. 13. 16:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Már írtam, hogy nincs hozzá magyar felirat, de ha mégis találsz hozzá, akkor ügyesebb vagy, mint én!
2011. okt. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Akiteki ***** válasza:

Magyar feliratot szoktam a google translaterrel csinálni.

Nem tökéletes, de van hogy nem bírom ki, míg meglesz a felirat a következő Dr. Househoz. :))))

2011. okt. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:))) Én sem vagyok jó angolos, de még mindig jobban olvasok angolul, mint ahogy a google translate beszél magyarul! :)
2011. okt. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Akiteki ***** válasza:

Más hallgatni, főleg mikor hadarnak és más olvasni. Valamennyit segít a megértésben, még ha néha bődült hülyeség fakad ki belőle.

Egyszer megpróbáltam finnről fordítani vele valamit. Azt aztán végképp nem értem. Kedvenc mondatom lett: Hegessz nevetést! Megtettem:)))

2011. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!