Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség Boston Terrier...

Mi a különbség Boston Terrier és Francia Bulldog között?

Figyelt kérdés
Természetükre, külsejükre is gondolok. Jól kijönnek más kutyákkal? Egy lány puli mellé milyen fiú vagy lány kutyát válasszak?
2011. okt. 12. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem francia bulldogom van, jól kijön más kutyákkal, kivéve a domináns hímekkel


am a boston terrier a francia bulldogból lett kitenyésztve, harcikutyának szánták de nem vált be

kicsit magasabb és karcsúbb de majdnem ugyanúgy néz ki

2011. okt. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Írd be a google-ba, hogy:

Boston Terrier Standard

Francia Bulldog Standard


Ott megtalálod a küllembeli különbségeket.


Majd írd be:

Boston Terrier fajtaleírás

Francia Bulldog fajtaleírás.


Itt megtalálod a jellembeli különbségeket.

2011. okt. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az infokat!
2011. okt. 13. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nézd,nekem bostonom volt 11 évig,2 németjuhász mellett.Sokmúlik azon h h szoktatod össze őket,11 év után is csipkelödött a boston játékosan a németjuhász tokájába de az sosem bántotta.Fontos a puli neveltetése is. De nekem az volt a tapasztalatom h kijön ha kölyökkortol hozzászoktatod a séták során a többi kutyushoz.Egyébként vhol akkoris domináns lesz a himekkel,amennyiben himet veszel!De én csak ajánlani tudom,mai napig a legjobb kutyámnak tartom a legjobb társnak illetve a legjob barátnak.Isten nyugosztolja már 1 éve:(
2011. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hoppá,sorry előző vagyok kihagytam h miben is különbözik kinézetben.A boston sokkal vékonyabb kecsesebb arisztokratikus mozgása van:) Fennhordja az orrát,de ugyanakkor terrier azt nemárt elfelejteni:)Nemelég ha naponta felveszed az öldebe és manit raksz a szörére:)) 3-5cmrel magasabb is a franciabulldognál illtve nem lekerekitett füle hanem hegyes füle van.
2011. okt. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!