Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hasmenés?! Szombaton kezdődött...

Hasmenés?! Szombaton kezdődött. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szombaton családlátogatáson voltunk kölyök kutyusunkkal és sajnos kérésem ellenére össze-vissza etették a rokonok. Következményképp szombat estétől fosott, ez hétfőre úgy tűnt, helyreállt. Hétfő óta rendeset kakil, kivétel éjszaka. Azóta minden éjszaka hajnali 2-3 óra között felébred és fosizik egyet. Majd reggeltől megint minden oké. Bélflóra regenerálót már adok neki napi 2x. Vajon mitől lehet ez? Adjak neki széntablettát, amíg meg nem fogja, vagy menjünk el dokihoz?
2011. okt. 13. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Megvannak már az oltásai?

Én inkább elmennék a dokihoz

2011. okt. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
doki!
2011. okt. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3,5 hónapos, az összes oltása megvan. Érzékeny nagyon a pocija, ezt már tapasztaltuk korábban is, amikor tápot akartunk váltani...
2011. okt. 13. 09:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Csináltassatok egy baktérium tenyésztést. Ekkora kutyyánál többféle baktérium van,ami minden változásra reagál (tápváltás) és vissza-visszatérő hasmenést okozhat.
2011. okt. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A tápot végülis nem cseréltük le, pont azért, mert fosizott tőle, visszatértünk az eredetihez...
2011. okt. 13. 09:18
 6/7 anonim ***** válasza:
állatorvos, nehogy kiszáradjon
2011. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam még aznap az állatorvosunkat. Bolus Adstringenst és bélflóra regenerálót kellett neki adnom. Azt mondta, ha pár nap múlva nem múlik, akkor vigyük el hozzá. Azóta elmúlt. Ma ellenőriztem a fogait és észrevettem, hogy 2 fogacskája kiesett. Okozhatta ez is ezt az időszakos hasmenést?
2011. okt. 15. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!