Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a törpe...

Mi a véleményetek a törpe uszkárról?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kiskutyát. Olyat, aminek nem hullik nagyon a szőre, csendes és nyugodt kutyus. Lakásban lenne.

Más fajta esetleg?


2011. okt. 13. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
A volt barátomnak uszkárja van és nagyon imádta.Nyugis,okos éber kutyus,flottul bírta az emeletet,csak szerintem nagyon ronda. De a pasim oda volt érte.
2011. okt. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

aranyos. többféle fazonra lehet nyiratni

sztem igy aranyos: [link]


igy viszont nem tetszik ha csak az orra log igy ki:

[link]

2011. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

első, és nem volt hangos?

mennyire bírta az egyedüllétet?

2011. okt. 13. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Első vagyok. Nem kimondottan. Nekem mindig az volt a sztereotípiám,hogy a kis kutya idegbeteg,de Dani megcáfolta.:) Tényleg cuki volt és türelmes.
2011. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az uszkár egy méltatlanul elfeledett fajta. Szerintem az egyik legjobb természetű, legjobban nevelhető fajta.

Kezdő kutyatartónak kifejezetten ajánlom, aki pedig konkrétan uszkárra vágyik, annak még inkább :) Nem fog csalódni!

2011. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kutyák, a többi hasonló méretű szobacirkálót bőven lekörözik intelligenciában és taníthatóságban. Viszont szerintem nem kimondottan csendes fajta.
2011. okt. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A legokosabb fajták egyike, nem véletlenül volt a cirkuszosok egyik kedvenc kutyája. Itt van róluk egy remek videó, mindent összefoglal dióhéjban, a többinek meg utána tudsz olvasni (101 nagykutya):

http://www.youtube.com/watch?v=vz14NGD-8bg

2011. okt. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 loliboli válasza:
A törpe uszkar tökeletes lakasban.Nem hullik a szöre.Nagyon csendes,szotfogado tipus.es imädja a gazdajat.Mindenhova követi,es türelmesen elvisel mindent.Nagyon ajanlom.
2011. okt. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!