Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtatiszta Labrador?

Fajtatiszta Labrador?

Figyelt kérdés

9 hónapos Labradorom , Újszászon vettem teljesen Fajtatisztaként! Igaz hogy törzskönyve nincsen , s nem szeretném szaporítani , ivartalanítva lesz jövő héten Csütörtökön :) Csak láttam tegnap séta közben ( igaz 3 éves) Labi kant, és Kirusom kicsit másabb ... :/

Persze ha nem fajtatiszta az sem baj , hiszen imádjuk csak akkor az alom többi gazdija sem Fajtatisztát vett!

Köszi a válaszokat és az első képen még picike volt :))


2011. okt. 14. 10:38
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Amúgy pedig a Linkelt Tenyésztő kutyusai <3 wwooww :) Gyönyörűek :))
2011. okt. 14. 11:04
 12/24 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon szép Ő is..:) nekünk is van egy vagyis nővéremnek :)
2011. okt. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Ő bizony tipikus szaporítós labrador.

A labrador fajtajegyeit nyomokban hordozza mind külsőleg, mind belsőleg (a standardnak egyáltalán nem felelnek meg az ilyen kutyák, így fajtatisztának semmiképpen nem nevezhetők - hisz a tk-en kívül legalább annak meg kéne lenni). Örülj neki, ha az idegrendszerével nincs semmi probléma és nincs örökletes betegsége. Ennyit tehetsz, mert típusos labradornak enyhén szólva merész lenne nevezni.

2011. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

[link]


:)

2011. okt. 14. 11:05
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Szép. Kár h vágva van a füle....
2011. okt. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszönöm ... Gondoltam amúgy! Őszintén teljesen nyugodt, megbízható , okos ,tanulékony kutyus :))

És imádni való :)) De azért fogok enni róla hogy kedves Újszászi szaporítóink ne nagyon tudjanak kölyköket eladni!! Vagyis mindent megteszek... Amúgy gondolhattam volna, hiszen a mastino napoletanot, a Francia bullt, Labradot, Amstaffot, szaporítanak!!

2011. okt. 14. 11:10
 17/24 A kérdező kommentje:
11:05-nek írtam :))
2011. okt. 14. 11:10
 18/24 anonim ***** válasza:

Szerintem szép hogy le van vágva a füle..:) itt egy kép a mienkről itt még nincs levágva a füle de mára Cuba is kupírozott füllel tündököl:

[link]

2011. okt. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Jaj Cuba is nagyon szép :))

És biztos úgy is gyönyörű hogy le van vágva a füle :))

<3

Köszi Yura nevében is :)

2011. okt. 14. 11:19
 20/24 anonim ***** válasza:
Köszönjük:) hát igen most már tekintélyt parancsoló..eddig mindenki meg merte simogatni..most már nem :) de hát még egy kis csivavának is lefeküdt amikor kicsi volt úgy hogy nem bánt senkit :)
2011. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!