Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történik a divatfajtákkal?

Mi történik a divatfajtákkal?

Figyelt kérdés

Egészen véletlenül felkavarodtam az illatos honlapjára, és döbbenten láttam hogy tele van yorki(szerű) meg hasonló divatkutyával. Én nem értem, minden harmadik ember yorkit meg bichont akar, a gyepik még is tele vannak velük. De ugyanúgy vannak goldenek, labradorok, beaglek, németjuhászok, staffok pedig ezek a legkeretesebb fajták, akkor még is miért végzik gyepin?


[link]

[link]

[link]

[link]


2011. okt. 14. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, mert divat fajták szaporítja boldog, boldogtalan, és amikor a gazdák rájönnek, hogy idegbeteg, beteg, selejtes kutyát vásároltak, vagy épp a fajtatiszta, nem is fajtatiszta, vagy egyszerűen csak nem tudták megnevelni, akkor mehet a gyepire. Nálam is van most egy yorki keverék, ő is cuki kölyök volt valamikor, de szökős felnőtt lett belőle, és kár keresni, úgyis csak egy keverék, és még beteg is. Ilyenek az emberek.
2011. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek a kutyák minden bizonnyal nemsokára visszakerülnek az eredeti gazdájukhoz. Látszik, hogy ápoltak, valószínűleg meglógtak, vagy megijedtek, elfutottak, stb.

De tény, hogy sok keverék is van, az egészséges fajtatiszta kutyák előbb-utóbb találnak gazdát. De tény, hogy borzalmasan sok beagle, német juhász, és retriever keverék van:( Nekik nehezebb gazdát találni, a kistestűek általában hamar "begazdisodnak"

2011. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezt elég bénán fogalmaztam, mindegy, érted :D
2011. okt. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!