Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet ilyenkor tenni? A...

Mit lehet ilyenkor tenni? A faluban romák kínozzák és szaporítják a kutyákat!

Figyelt kérdés

Szóval,élnek a falunkban pár roma házaspár és családjuk.Azt gondolom mindenki sejti,hogy milyen körülmények között.Van kb. összesen tíz gyerekük.Az a gond,hogy vannak kutyáik és iszonyú,hogy milyen körülmények között tartják őket.A kutyák szaporodnak,de nem foglalkoznak velük,már kb. 15-20 kutya sínylődik náluk.

Meg állítólag kínozzák is őket:hallottam,bár én sose láttam,hogy állandóan rugdosság őket,ahol érik.

Az a gáz,hogy a rendőrség semmit nem mer tenni,hiába jelentették már fel őket és ember be nem mer menni hozzájuk,mert pár embert már véresre vertek :S

Indult az emberek miatt eljárás,de azt hiszem felfüggesztettek kapott valamelyik,bár ez nem biztos.

Légyszíves csak normális válaszokat!

Mit lehet tenni?

Igazából senki nem mer tenni semmit a kutyák érdekében,mert fél tőlük (különösen a családfőtől,aki egy kigyúrt férfi!)

Én nem tudok tenni sajnos semmit :S


2011. okt. 14. 16:35
1 2
 11/11 anonim válasza:
0%
Miert vagytok ennyire rasszistak
2014. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!