Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy vizsla kibírja a telet...

Egy vizsla kibírja a telet egyedül kint? (kutyaólban )

Figyelt kérdés
rövid szőrű magyar vizsla
2011. okt. 14. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
simán
2011. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
persze nem fog megfagyni
2011. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Ha kinti kutya, elvileg kibírja. De ha lehetőség van rá, a hidegebb napokon engedjétek be garázsba, pinvébe, esetleg fészerbe. Az ól sem mindegy, hogy milyen, szélvédett helyen van-e. A vizsla nem szereti a hideget és a magányt.
2011. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
82%
Nem, megfázik. A vizsla nem kinti kutya, a vadászok is bent tartják/tották :)
2011. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Igen. Nekem is van és már 4 éves minden télen kint van. Rakjatok az ólba neki szalmát és ellesz ő ott. Mi be szoktuk engedni a pincébe is. Esetleg ha nagyon hideg van akkor bejöhet egy kicsit. De amúgy kibírja
2011. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Vannak azok a z emberek (parasztok)akik ugy gondolják a kutyának kint a helye !!
2011. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Szia! Nekem is és a szomszédomnak is rövis szőrű magyar vizslája van. meg a faluba még van ezeken kívül 5. Mindenhol kint vannak és semmi bajuk. Az enyémnak van 1 hőszigetelt óla és van benne 2 pokróc és így nem fázik. Az ól ilyen: [link] A kutyaház ilyen, csak persze nagy méretben neki valóban. Van benne fűtés és hősziegtelt. A vizsla méretben. ( ha tovább lapozol ott a képbél van is olyan) így egyáltalán nem fázik.
2011. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Elviekben igen, de a miénk nagyon tud reszketni az ajtóban. És persze megesik rajta a szívünk. :)

Azért a meleg neki is jobban esik.

2011. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát a vizsla nem kint tartásra termett. Nekem 2 van. Eléggé tudnak vacsogni nagy hidegben. Kint vannak az enyémek is sima kuty ólban pokróccal. De mikor le esik a hó akkor bent vannak mert olyankor szó szeint mindenük remeg.


De ha veszel olyan kutyaólat mint amelyet 18:41 69%-os válaszoló írt akkor minden gond nélkül kibírják. Vagy legalább egy sima hőszogeteltben pokróccal.De ha nem akkor inkább télen engedd be őket.

2011. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
75%-os 18:40 vagyok. A miénk is szokott vacogni, sőt már ma is elkezdte. De néha csak megjátssza :) amúgy ha rajtam múlna én is beengedném..csak hát a szüleim (inkább anyám) nem engedi.
2011. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!