Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriver vagy labrador?

Golden retriver vagy labrador?

Figyelt kérdés
Melyikről van jobb véleményetek?
2011. okt. 15. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szinte egyformák. Barátságos, játékos, könnyen tanítható fajták. Nagy a mozgásigényük, igazi családi kutyák.
2011. okt. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igaza van az első hozzászólónak! Nagyon hasonlítanak.

Mindkettő nagyon édes és szelíd.

Nekem Labradorom van :P

2011. okt. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha hosszúszőrűt szeretnél akk golden, ha rövidszőrűt, akk labrador, mert különben egyformák
2011. okt. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
szia!nekünk golink van.az elsővel értek egyet!a természetük majdnem egyforma!gyerek barát mindkettő ha van gyerek mindkét fajtát ajánlani tudom.a goldi nagyon szimmáz legalább is a miénk az!én a goldent ajánlom!!
2011. okt. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A természetükben gyakorlatilag semmi különbség nincs. Amelyik külsőre jobban tetszik:)
2011. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Szia! :)

Én egy 6 éves labrador gazdája vagyok, én is gondolkoztam hogy goldenem legyen-e vagy egy labim, végül a labi mellett döntöttem. A labradornak rövidebb a szőre és vannak színváltozatai. A goldennek hosszabb a szőre, és nincsen színváltozata. A természetük hasonló, családcentrikusok, imádják a vizet. Hiszen retrieverek. :)

2011. okt. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
az előzőnek írom!és te mi alapján választottad a labit??az tévedés,hogy a goldinak nincs szín változatai!ugyan úgy van fekete retriever csak az nem golden retriever(csak annak nem tudom milyen retriever-nek mondják)
2011. okt. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
amúgy most néztem utána flat coated retriever a fekete színű!ez a neve!!
2011. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Úgy mondanám, hogy a goldennek vannak különböző színárnyalatai.

Vannak a szinte már fehér bundájú goldik, van az enyhén arany, van a középarany és van a teljesen arany.

Szóval lehet így is válogatni.

Egyébként tényleg nagyon hasonló természetűek, én egyetlen egy labit ismerek, na ő egy tündér! Nekem goldim van, ő pedig egy tündér a négyzeten.

Ha lakásban akarod tartani, akkor talán jobb választás a labi, bár ez se törvényszerű.

2011. okt. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem GOLDENT!!!!!:D
2011. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!