Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajták szerepelnek...

Milyen kutyafajták szerepelnek az alábbi videóba? És miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 15. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem láttam a foltos fejét, de szerintem valami keverék lehet...

Szerintem vad, kóbor kutyák! Az ilyeneket le kéne lőni! vagy el kellene altatni! Veszélyesek! És ha vad, akkor már nem nagyon beszámítható! Én állatbarát vagyok, de sajnos nem lehetne mást tenni. - amikor Bulgáriában nyaraltunk és átmentünk Románián, rengeteg kóbor kutya volt az úton, és az összes vad volt. Csoportosan támadtak emberekre, vadakra. Origon olvastam hogy valakit meg is gyilkoltak a kóbor kutyák. Azok el vannak vadulva, lehet , hogy ezek is.


De az is lehet hogy csak viselkedés zavara van és utálja a kocsokat.

2011. okt. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószinüleg elüttékőket már autóval és innen ez a reflexszerű cselekvés. A kóborkutyák fele éhen hal, a másik felét elütik. Szóval elég nagy az esély rá, hogy ezeket a kutyákat is elütötte már autó. A másik, ami eszembe jutott, hogy esetleg ezek a rendőrök autóval "nyomultak" a kutyákra, hogy elmenjenek az útból, s gondolom ők meg támadással védekeznek.


Nem kell minden kutyát elaltatni egyből. Az egyik befogadott kutyusom azért került hozzám, mert az előző gazdáit megharapta. Érdekes, engem nem harapott soha, mondjuk nem csoda, mert én nem is ütöttem meg, mint az előző gazdái.

2011. okt. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amelyik letépte pit bull volt
2011. okt. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a barna sztem keverék , a foltos az pitbull, a fekete az szerintem ilyen keverek [link]
2011. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!