Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskógyerekkel hogy szerettes...

Tacskógyerekkel hogy szerettessem meg a vizet?

Figyelt kérdés
Benti kutya, még kicsi, 7 hetes. Hozzá szeretném szoktatni a fürdéshez, nem akarom, hogy rettegjen a víztöl. Hogy csináljam? Eddig még nem próbálkoztam semmivel, mivel még nagyon pici.
2011. okt. 15. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én jutifalatot adtam az én kutyusomnak közben, azóta tök nyugodtan tűri :)
2011. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A víz kézmeleg legyen, vagy picivel melegebb. De sokszor nem érdemes fürdetni, mert nem tesz jót a bőrének, se a szőrének.

Sok sikert.

2011. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. nem akarom hetente furdetni, tudom h nem jo tulzasba vinni. de neha muszaj lesz, es jobb lenne, ha élveznè a kicsike :)
2011. okt. 15. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam a westiemmel, hogy a kád aljába engedtem egy pici vizet, annyit, hogy a hasáig érjen, olyan kézmeleget, és tettem bele víz tetején úszó játékokat, azokkal játszottunk. Eleinte meg volt illetődve, de aztán a vízben való játszás nagyon tetszett neki. Mostanra azért a fürdetésért mégsem rajong, de nyugodtan viseli, nem pánikol, nem nyüszít. Tóban, folyóban pedig egyszerűen imád pancsolni.
2011. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Tacskógyerek??
2011. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!