Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlana valaki egy normális...

Cető kérdése:

Ajánlana valaki egy normális árakon dolgozó állatorvost? Bp közelébben,

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Miről lenne szó?

Én maximum a lehel úti állatkórházra mondanám azt, hogy elég drága, de az az ügyeletes állatkórház.

A legtöbb állatorvos hasonló árakon dolgozik.

2011. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Budapest nagy.Észak? Dél? Merre legyen?
2011. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, mennyire számít még közelinek, de Biatorbágyon rendel Dr. Soós Ferenc...

én 4 kutyával és 3 macskával járok hozzá.

4 kutya ellátása gyógyszerrel, + egy antibiotikummal és egy oltással együtt volt 4500 ft.:)


a tavaszi ivartalaníttatási akcióban a 18 kilós szukám ivartalaníttatása 8.000 ft volt.

egy frissen befogadott cica első kombinált oltása és féreghajtása 2500 ft.


szerintem jó árak, az előző dokim egyrészt nem is volt ilyen tuti (nagyon kedves, jófej, és a leghülyébb kérdéseimre is válaszol), másrészt kb. egy sima kontroll volt 5.000

2011. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Catz ***** válasza:

Dunakeszin Dr. Incze Miklós

Szukámnak varratszedés utáni plusz varratszedés, öreg kanomnak gyulladáscsökkentő szuri + 2*1dl gyullcsökk kenőcs könyökre + 2 kutyára féreghajtó = 2000.-

Chip+regisztráció = 5000.-

Kombinált+ veszettségi= kb. 5000.-

2011. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!