Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy 4 hónapos...

Hogy lehet egy 4 hónapos Bichon Havanese-t szobatisztaságra nevelni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd le 3, de inkàbb 2 òrànként.
2011. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

ha bent végzi a dolgát a házban, nyomd bele az orrát, nyugodtan pöcköld meg (ha az elég neki, ha nem, lehet erősebben is.. nem rommá verni kell, csak amolyan figyelemfelkeltés) az orrát.


vidd ki, és ha kint az utcán elvégezte a tennivalóját, adj neki jutalomfalatkát abban a pillanatban, dicsérd meg, meg ilyenek.


jutalomfalatkának érdemes olyat használni, ami számára is különleges, tehát ne a saját tápjából egy szemet, hanem valami olyat, amit nagyra fog értékelni :)

2011. okt. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nehogy belenyomd az orrát, ez akkora tévhit. A mi kutyánkat kölyök korába 10-szer vittük le, kajál utána vidd le, amikor felébred akkor már rohanni kell vele, mert rögtön pisil, egyébként igen, 2 óránként menj le vele.
2011. okt. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igaza van az utolsónak, semmiképp se nyomd bele az orrát vagy pöcköld meg. Ezért még nem szabad leszidni, ha viszont lent elvégzi a dolgát, nagyon-nagyon dicsérd meg! :)
2011. okt. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez vállt be a tacskómnál. Bár igaz Yorkikra van írva de attól működik! [link]
2011. okt. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%
ha behugyozik verd nyakon(finoman),ha lenn hugyozik vagy kint. Nekem ez bevált
2011. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ritus116 válasza:
83%
Az én bichonom most 3 hónapos.Mi is benne vagyunk a témában nyakig.Kezdtük a kutyapelussal de azt a fekhelyének nézte és arra nem pisilt.Maradt a kint. Először óránként vittem ki (3.emelet :) )ha pisilt nagyon megdicsértem most egy hét telt el és 2 óránként viszem.Ha felébred azonnal.Nappal már nem pisil be,de éjszaka még vannak balesetek.Bántani nem bántanám soha elég ha leszidom és bezavarom a helyére megérti.
2012. febr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azt szeretném tudni,hogy aki azt írja,hogy vidd le két óránként a kutyát az dolgozik-e hétköznap,mert aki dolgozik az nem igen fog két óránként le szaladgálni a kutyával.Lehet,hogy akik ilyeneket írnak azok nem is dolgoznak?
2013. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Annak minek a kutya, ha nem tud gondoskodni róla? Ha előre érdeklődsz, biztos kiderül, hogy ennnyiszer kell levinni, és dönthetsz felelősen a tartásáról
2014. aug. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!