Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt milyen szín változatnak...

Ezt milyen szín változatnak hívják? (Német juhász)

Figyelt kérdés

[link]


Ezt milyen szín változatnak hívják? Nekem is egy ilyen színű kanom van.


2011. okt. 16. 09:02
 1/4 anonim válasza:

Színe fekete, vörösesbarnától a barnán és a sárgán keresztül a világosszürkéig terjedő jegyekkel. Egyszínű fekete, ordas sötét foltokkal, fekete nyereggel és maszkkal. Kis fehér mellfolt, vagy kivilágosodott szőrzet a végtagok belső oldalán nem kívánatos, de megengedett. Minden színváltozatnál az orrtükör fekete legyen. A kevés, vagy hiányzó maszk, világos, vagy sárgás szem, világostól a fehérig terjedő jegyek a mellkason és a végtagok belső oldalán, vörös farokvég és világos karmok, az elmosódó színek, mind pigment hibának minősülnek és így is kell őket értékelni. Az aljszőrzet enyhén szürkés árnyalatú.

A fehér szín nem engedélyezett.

2011. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A választ köszönöm! Bár én csak a szín változatra lennék kíváncsi hogy mi a neve. Black&taun talán?
2011. okt. 16. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt angolul rich bicolournak hívják :)

Nekem is ilyen van. :)

2011. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fekete-rajzos, ha erre vagy kíváncsi :)
2011. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!