Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, a szukám a 63...

Mit tegyek, a szukám a 63 napos vemhes és már több mint 24 órája 37 fok környéki a hőmérséklete, de még nem készülődik az elléshez (még se nem kapar, se nem fészkel. Semmi)? .

Figyelt kérdés
Az ultrahang csak 1 kölyköt mutatott, ezért vagyok most ilyen ideges. SÜRGŐS LENNE A VÁLASZ, MERT AZ ÁLLATORVOSOM, NEM TUDOM ELÉRNI...
2011. okt. 16. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy, két nap csúszás még belefér. Holnap valószínűleg a dokit is el fogod tudni érni (vannak akik nem szeretik, ha hétvégén zaklatják), és az is lehet, hogy addig megindul a dolog.
2011. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igazából amiatt idegesít a dolog, mert mindenhol azz olvastam, hogy,ha 37 fok körülire csökken a hőmérséklete a kuttynak, akkor 6-24 órán belül megindul...
2011. okt. 16. 11:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet az még 36 fok is. Folyamatosan mérd, naponta 3szor, reggel délben este, jegyezd fel, és látni fogod mire készülj.
2011. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet egy pár nap csúszás. Nekem egyszer a tacsim 3 nappal később elett mint ahogyan a doki mondta. De csak 2 óráva az ellés előtt kapart stb...
2011. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha egy kölyök van valszeg császár lesz (nem para) Sajnos egyetlen kiskutya az esetek nagy részében nem tudja beindítani a szülést. Mi pont hétfőn császároztunk (igaz 2 kölyök volt)

Nagyon figyelj a magzatvízre ha az elfolyt és 2 órán belül nincs kinn a kicsi akkor irány az orvos.

2011. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon para van, akkor meg felhívhatsz másik állatorvost esetleg, a szakmai tanács sosem árt.
2011. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!