Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyha bejön egy idegen a...

Hogyha bejön egy idegen a kertetekbe akkor mit szokott csinálni a kutyátok? Vagy miket szoktak? Megtámadják, ugatják.

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
örülnek,hogy jött egy vendég,hívják játszani, végigszaglásszák,hogy merre járt....
2011. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
ha egyedül jön be akkor ugat, ez egyértelmű minden kutya ezt csinálja, de ha együtt megyek le a kertbe az idegennel akkor látja a kutya, hogy velem van és nem annyira idegen ilyenkor nem ugat de vannak olyan idegbeteg kutyák is, amik megállás nélkül ugatnak ha idegen van a háznál
2011. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha én engedem be akkor távolról figyelik, kísérik. Ha valaki, a kerítés előtt mászkál, ugatják. Ha magától bemászik be, rárohannak leteperik és addig nem engedik el, amíg ki nem megyek és engedélyezem.
2011. okt. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kertünk nincs, társasházban lakunk. A yorkim már azt érzi/tudja (?) ha a folyosón idegen jön. Akkor csak csöndben puffog, ha a lakásba jön idegen, azt jól megugatja. De támadni nem támad, ha rászólok, akkor abba hagyja.
2011. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki jön hozzánk akkor a kutyák el vannak zárva. Esetleg ha mégsem akkor semlegesek de csak mert én azt mondom. Ha nem vagyok ott akkor támadnak. Ha úgy érted, hogy ez rossz ember betör vagy ilyesmi annak szintén neki mennének, ugatnák és harapnák.
2011. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyan idegenre gondoltam akit nem ismertek, se ti se a kutya. :)
2011. okt. 16. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan, akit nem ismerek nem jön be! :) Pontosabban aki nem ismeri a kutyámat az nem jön be, hiába mondom, hogy nem bánt, bejöhet, nem fogja megharapni csak a kerítésen túlról ugat. Valahogy amikor 1:1 súlyarányban vannak egy morgó-ugató kutyával, akkor mondhatok én bármit, úgysem hiszik el!
2011. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekünk valamelyik nap bejött egy ember a kertünkbe, és nem is ismertük. Apa látta a férfit, csak nem tudott kimenni mert zuhanyozott.

A kiskutya ugatott nagyon, de ,,tisztes" távból, a nagykutya hátul volt, nem tudom mit csinált, de hogyha előrement volna akkor biztos, hogy megharapta volna.

2011. okt. 16. 21:29
 9/9 Akiteki ***** válasza:
Hozzánk olyan nem tud bejönni, akit nem én engedek be. Be kell nyúlni a kerítésen, hogy kiakassza a kampót. És ekkor ott terem a magyar agaram... Ujj nélkül elég nehezen oldaná meg bárki ezt a műveletet. :)))
2011. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!