Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 10 hetes Jack Russell...

A 10 hetes Jack Russell kiskutyámnak az egyik füle elkezdett felegyenesedni, mit lehet vele tenni hogy normális v alakban álljon?

Figyelt kérdés
Olvastam korábbi válaszadótól, hogy a túl sok kálcium okozhatja. Ő főtt belsőségeket kap répával és száraz junior kutyatáp mindig van a tányérjában. A jutalomfalat kecskesajt.
2011. okt. 16. 12:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A rágó falusi barbár módszer, meg lehet azt oldani kulturáltan is, szerintem ennek szólt a felháborodás.
2011. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem a 20 perc is soknak tűnik, soha nem tartott még 2 percnél tovább, hogy a kutyám eltüntesse a kajáját. Mindig mosolygok azokon a gazdikon, akik percekig könyörögnek a kutyájuknak, hogy egyen már egy pár falatot! :) Olyan már nálam is volt, hogy nem akart hozzákezdeni, akkor azonnal elvettem előle és vittem az állatorvoshoz, mert tudtam, hogy ha nem eszik, akkor beteg.
2011. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"barbár módszer"


Azért túlzásokba ne essünk.... :o))

2011. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jó hát basszus, sosem ragasztanék direkt rágót a kutyába... Ez olyan, mint hogy póráz helyett használhatok spárgát is, csak hát tré és kellemetlen :D
2011. okt. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem Jack Russellem van, az egyik füle rendesen terrieresen lóg, a másik hátracsapott "rózsafül" formába alakult, mint az agaraknak. Jópofán néz ki. :) Egy alomtestvére füle rendesen lelóg, csak olyankor egyenesedik teljesen fel, ha figyel. Jack Russellek elég heterogén fajta, szerintem ennyi belefér.


Egyébként láttam olyat, hogy Leukoplasttal vagy hasonlóval összeragasztották a kutya füleit az álla alatt. Nem fáj, nem kényelmetlen neki és állítólag használ is, csak olyan, mintha fülhallgató lenne rajta.


(Egyébként tényleg inkább csak száraztápot adj neki napi 3x és minél kevesebb házi ketyerét, maximum jutalomfalatnak, ha ragaszkodsz a főtt répához.)

2011. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Csak szárazat kap, kivéve a jutalom falat. Megmasszíroztam a fülét és mindig a feje alá tűrtem amikor aludt, most már jól áll a füle, alig kell igazgatni.

2011. okt. 19. 11:23
 17/18 anonim válasza:

Sziasztok!

8 hónapos jack russel terrier kutyámnak az egyik füle tökéletesen áll, a másik viszont teljesen össze-vissza....Hónapok óta ragasztjuk és maszírozzuk neki sikertelenül...A felmenői között (szülők-nagyszülők) nincsen fültartási probléma, így valószínüleg nem rossz genetika okozza...Szerintetek van még rá esély ha továbbra is kitartóan ragasztjuk és maszírozzuk hogy rendben lesz? Végülis még elég fiatal....

2012. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Titeket komolyan az erdekel hogy all a kutya fule? Nekem is van egy russellem, es igen tokeletesen fajtiszta, es felall az egyik fule. na bumm. Megse tervezem leragasztgatni neki meg emiatt felboritani az etkezeset. El kene fogadni a kutyat, mert ugyebar kutyat az ember azert vesz, hogy szeresse _UGY, AHOGY VAN_ es nem azert, hogy katonat neveljen belole meg villogjon vele.... komolyan ha egy embernek elall a fule abba miert nem ragasztgattok ragot? Vagy az agyatokba.... az en kutyam teljes eletet el attol , hogy felall az egyik fulecskeje
2017. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!