Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legkeményebb kutya?

Melyik a legkeményebb kutya?

Figyelt kérdés
Azt is írd le neked mitől lesz egy kutya kemény.

2011. okt. 16. 17:12
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
bandog [link]
2011. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a pásztorkutyák kuvasz,komondor,káj,kau,kangal ...
2011. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
27%

Nekem nincs olyan,hogy kemény kutya -_-

Nekem csak intelligens,okos és hűséges kutya van de ha már a keménységnél tartunk akkor egyértelmű,hogy a rottweiler mivel ők sokat mozognak,nagyon okosak és bármire megtaníthatóak!!Csak azt nem tudom,hogy miért kell egy kutyának keménynek lennie??Nem teljesen mindegy??Tulajdonságai a fontosak nem az,hogy milyen kinézetű és milyen kemény ;)

2011. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
a belső tulajdonságaira értettem a keménységet, nem kinézetre. trollkodni meg lehet menni a szex témakörbe.
2011. okt. 16. 18:40
 5/53 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező:akkor ne azt írd,hogy kemény kutya hanem az nem a belső tulajdonságait... -Melyik kutyafajtának a legjobb a belső tulajdonsága és nekem nem kéne visszapofázni mert fogalmad sincs,hogy én hány éves vagyok!! ;)
2011. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
77%

kedves utolsó, szerintem Te sem kellene, hogy a "visszapofázni" kifejezéssel illesd a kérdezőt, mivel Te sem tudod, hogy ő hány éves.:)


ahhoz viszont úgy látszik, még nem éltél eleget, hogy tudd, a rottweilert 5 perc alatt kapja szét egy káj vagy egy kau. no meg a kangal, az akbash, a karabas, és szerintem még a komondor és a kuvasz is...


egyébként meg attól még, hogy egy kutya kemény, miért ne lehetne értelmes és hűséges?

nekem pl. közép-ázsiaim van, mindhárom jelző illik rá.



kedves kérdező!:)


egyedre vagy fajtára érted a kérdésed?

valószínűleg nincs egységes válasz...


kemény kutya a husky, a kau, a chihuahua is a maga módján...


nem rohadt kemény, hogy egy 2 kilós kutya ész nélkül ront neki egy 30 kilósnak?...:D

2011. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:

az értelmet nem kor alapján mérik.

ettől függetlenül igenis visszapofázok, mert ez az én kérdések, azaz itt én döntöm el melyik választ találom helyesnek.

kedves utolsó aki tudott normálisan válaszolni: ezért írtam le, hogy olyan szempontból vizsgáld a kérdést, ahogy szeretnéd. amit te kemény kutyának tartasz azt írd le és írd le a szempontot ami szerint kemény. lehet a feladata miatt, kinézet is akár felőlem, ismeretségi körödben fellelhető kutyák alapján, amit látsz a kutyasuliban. akármi.

2011. okt. 16. 19:59
 8/53 anonim ***** válasza:

értem.:)


akkor szerintem kemények a tek-es, a katonai és a rendőrségi kutyák (ebben véletlenül mi magyarok is elég jók vagyunk!).

láttam gyakorlatozni elfogó kutyát, élesben tüzeltek géppuskával, a kutya le se tojta, rohant a "csibész" felé és elkapta.


kemények a pásztorkutyák is, nekem a szívem csücske a közép-ázsiai, abszolút elfogult vagyok ezzel a fajtával, szóval igyekszem visszafogni magam:

a világ legbátrabb, legszebb, legokosabb, legkitartóbb, legellenállóbb, leghűségesebb kutyája.:D dióhájjban.:D


na jó, szóval komolyan, nekem a keleti pásztorkutyák közül is ő tetszik vérmérsékletre, mindenre a legjobban, de eddig nem láttam élőben kangalt, akbasht, karabast és még ki tudja hány keleti fajtát, szóval velük nem tudom összehasonlítani...

na meg biztos vannak kájból is gyagyábbak, nekem eddig nagy szerencsém volt a kutyáimmal, ritka higgadtak, kezelhetőek...

2011. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
62%
Akkor a pitbull a legkeményebb mert kutyaviadalra tenyésztették és ha kiskorától képezik ,a kaukázusit meg hasonló pásztorkutyákat is kinyírja.De volt rotim aki lenyomott kaukázusit meg jugo farkasölőt is. Ráküldte a békésen sétáló kutyámra a nyomorult gazdája ,hogy majd ő megmutatja,de koppant mert menekült a kutyája rövidúton, hiába volt nagyobb.Erősen egyedfüggő is a dolog. Viszont a roti meg a pásztorkutya is "normálisan" küzd a pit meg genetikailag bolond nem engedi el a megadást tanúsító kutyát sem ,és nem adja fel ,ha lenyomja egy nálánál nagyobb kutya, inkább beledöglik ,vagy kifárassza a nagyobbat és nyer.
2011. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
De ki a franc akar minden kutyának nekitámadó és széttépő dögöt? Persze biztos vannak ilyenek..Ha személy és területőrzés a cél akkor van egy rakás őrzővédő fajta amelyek éppen elég kemények ,hogy bármelyik embert lenyomjanak és éppen elég okosak ,hogy meg is lehessen tanítani nekik ,hogy ezt nem kell mindig bizonygatniuk.Képesek komplex fegyelmező gyakorlatokra , könnyen tanulnak ,nem önfejűek ,gazda első szavára eresztenek, ülnek ,helybenmaradnak stb. Aztán ott a sok főleg területőrzésre való kutya ,akiket csak beraksz egy körbekerített telekre és már tudja mi a dolga.Pl pásztorkutyák .Viszont velük túl sok kunsztot nem lehet megtanítani, sulis tapasztalataim szerint elég nehezen kezelhető ,mufurc kutyák ,fegyelmezőt unják ,csibészelést sem értik mindig ,vagyis feleslegesnek tartják, de attól még a telek biztonságba van ,ha ők vannak benne és jó ösztönnel megérzik a necces helyzeteket. Ezek mind kemény kutyák a maguk kategóriájában és szerepében.
2011. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!