Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak neki enni és milyen...

Ricsi2302 kérdése:

Mit adjak neki enni és milyen időközönként?

Figyelt kérdés

Sziaztok !! A barátomnak most ellet a kutyája de 13 -at és az anya kutya nem tudja etetni mindet ezért elhoztam 1 et :S

Cumisüvegből szeretném felnevelni ha sikerülne szegényt .

Ha tudna valaki segíteni benne hogy mit és mikor adjak neki enni azt megköszönném !! Azt tudom hogy először fecskendőből kell etetni, és tudok szerezni kecsketejet mert azt mondták az jobb mint a tehén és jobb a kiskutyának is :/ remélem sikerül

A válaszokat előre is köszönöm


2011. okt. 16. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
:) 2 óránként kell etetni azt hiszem :)
2011. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi és mivel ??:S jó neki a sima tej vagy valami más??
2011. okt. 16. 19:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Orvossal kéne felíratni tejpótlót :/
2011. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet venni tejpótlót, az állatorvost kérdezd meg. Fontos még hogy jó melegbe legyen a kicsi,mert nincs hőszabályozása, 2-3 óránként etetés. Meleg alig nedves pamut mosdókesztyűvel törölgesd át, főleg ha kaki/pisi volt. Ha minden jól megy a 10. nap körül kinyílik a szeme és lehet elkezdeni váltani.
2011. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kaja után nedves ronggyal törölgesd a fenekét, hogy tudjon pisilni-kakilni, mert nem megy neki még egyedül. Tejpótlót vegyél, sok állatosboltban lehet kapni. 2-3 óránként etetni kell egyelőre, és a hőmérsékletre nagyon odafigyelni, ahogy előttem is írták. De biztos ami biztos, kérdezd meg az állatorvost is.
2011. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen !! és am ezt a tejpótlót lehet kapni valami gyógyszertárba vagy ilyen kisállat kereskedésben??

10. nap után pedig valami szilárd kaját is kipróbálhatok akkor ilyen pépes krumplit vagy ilyesmit ?

2011. okt. 16. 20:03
 7/13 anonim ***** válasza:
De igazából ott is hagyhattátok volna, az anyja foglalkozna vele, a gazdái meg besegítenének az etetésbe tejpótlóval, az lenne a legegészségesebb...
2011. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is azt szerettem volna de az anya így is alig tudja etetni a a 9 et :S a másik 4 nek meg már nem tud úgy tejet adni :S és ezért hoztam el :S de fecskendőből adtam neki tejet szépen eszi de félek hogy valami baja lesz a sima tejtől meg hogy nem fog nőni tőle
2011. okt. 16. 20:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Megetetné a gazdi, de az anya melegítené őket, meg tisztítaná. Állatpatikában lehet kapni tejpótlót, krumplit meg ilyesmit véletlenül sem ehet.
2011. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp fel kell keresned egy állatorvost a tápszer miatt.

A lehető legrosszabb ötlet volt elhozni az anyja mellől.

Főtt krumplit pedig 10 naposan nem fog enni a kutya, egyrészt mert fogai sem lesznek másrészt, a krumplit nem tudja megemészteni. 3 hetesen szoktunk elkezdeni a kölyköknek áztatott tápot adni az anyatej mellé kiegészítésként.


Infralámpát nem ártana beszerezni, mert egy tartós 25-26 fok kell neki.

Ezt kicsit jobban át kellett volna gondolnod.

2011. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!