Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak neki enni és milyen...

Ricsi2302 kérdése:

Mit adjak neki enni és milyen időközönként?

Figyelt kérdés

Sziaztok !! A barátomnak most ellet a kutyája de 13 -at és az anya kutya nem tudja etetni mindet ezért elhoztam 1 et :S

Cumisüvegből szeretném felnevelni ha sikerülne szegényt .

Ha tudna valaki segíteni benne hogy mit és mikor adjak neki enni azt megköszönném !! Azt tudom hogy először fecskendőből kell etetni, és tudok szerezni kecsketejet mert azt mondták az jobb mint a tehén és jobb a kiskutyának is :/ remélem sikerül

A válaszokat előre is köszönöm


2011. okt. 16. 19:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De ha nem hoztam volna el akkor meg elaltatták volna a kicsiket :S úgyhogy akkor se lett volna jobb dolguk mert akkro tuti elpusztulnak így meg van rá egy ksi esély hogy valahogy felnő nem lesz az az erőős kutya de majd kiszépül ha már normális kaját tud enni és nem tejet
2011. okt. 16. 21:01
 12/13 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt mondom, hogy vidd vissza, etetésbe meg segítsenek be a gazdák tejpótlóval. Amelyik kölyök nem jut cicihez, annak a szájába nyomják a cumit (lehet kapni kutynak való cumit is állatkereskedésben, meg tejpótlót is), a többit meg elintézi a mama.
2011. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

mi ezzel neveltünk fel bulldog baby-ket, 2-3 óránként cumiztatás, ment az infra felettük, és tényleg kell simogatni a pocakjukat evés után, hogy üríteni tudjanak, szóval nem olyan egyszerű ez, ahogy te elképzelted!

[link]

2011. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!