Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tartalmaz egy általános...

Mit tartalmaz egy általános állatorvosi vizsgálat (amit félévente, negyedévente szoktak igénybe venni)?

Figyelt kérdés

Mit néznek meg a kutyán? Általános vérképet csinálnak?

Ha nem, akkor példát tudnátok rá írni, mennyi lehet egy vérvizsgálat?

Kedvenc állatorvosaitok? Miben jók?

Köszönöm a segítséget! :)


2011. okt. 16. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Én évente csináltatok teljes vérképet a kutyákon, vizelet, az időseken ultrahang.

a naglabor 18 ezer szokott lenni,az ultrahang 5 körül. És persze végignyomkodja őket a doki

2011. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*nagylabor
2011. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És a vizelet mintát hogy szerzed be? :) Indulás előtt követed a kutyát, hogy rajtakapd...?


Tehát vér + vizelet 18 ezer Ft együtt? Közepes árkategóriának vehetem, vagy alatta, felette?


Egyébként köszönöm a válaszokat! :)

2011. okt. 16. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Az öreg kutyám volt nemrég hasonló kivizsgáláson - bár mi konkrét panasszal mentünk.

Nekünk Nyíregyházán az állatkórházban a következőket nézték:

ált. vitsgálat (a doki áttapogatta, megnézte a fogát, torkát, lázát, izületeit), vércukorszint mérés, vérlabor, hasi UH, fülpucolás.

Összesen 15ezer körül volt (UH: kb 7500, vérkép 4700 + kapott még gyógyszereket).

2011. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok

a vizeletnél kis üvegcsét tartok a reggeli pisi alá.

18 a labor (vér vizelet összesen. A vérkép nagyvérkép májfunkcióval együtt)

2011. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! :)
2011. okt. 17. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!