Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Össze tudok szoktatni egy...

Össze tudok szoktatni egy nagy és egy kis termetű kutyát? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Hatalmas (43 kilós),amúgy nagyon szelíd , másfél éves kan boxer-német juhász keverék mellé érkezne egy két éves kan havanese. Egyik sem ivartalanított. Van valakinek tapasztalata? Köszi a segítséget.
2011. okt. 16. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Két felnőtt ivaros kant? Ha meg kell kérdezned, akkor biztos nem. Amúgy sem valószínű, de így meg végképp. Ivartalaníttasd legalább az egyiket.
2011. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint nem, de csodák mindig vannak. Nálunk is van 2 kan staffordshire terrier, apja, fia. A fiát ivartalaníttatuk, direkt, hogy ne legyen gond, de így sem lehet őket összeengedni, mert megölik egymást, már próbáltuk és sajnos nagyon véres vége lett. Azóta külön vannak zárva, nem is próbálkozunk.
2011. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mind a két kutya normálisan szocializált akkor szerintem lehetséges. Nálunk nagyon sok kutya van, ivaros szukák és kanok is és soha nem volt gond a kanokkal (szukákkal már igen) és gyakran vigyázok ismerőseim kutyájára és teljesen nyugodtan össze merem engedni őket a saját kutyáimmal.. Jó, hogy ezen még soha nem gondolkodtam...lehet akkor jobban izgultam volna :D de nálunk eddig tényleg nem volt még probléma (max egy két morranás és odakapás de 1-2 hét után azok is eltűntek)
2011. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Abból indulok ki, hogy egyik ismerősöm tacskójával össze szoktuk engedni játszani, és nagyon jól elvannak, soha semmi gond nem volt, nagyon jámbor az enyém más kutyákkal és emberekkel szemben is. Persze ha együtt élnek akkor azért az más helyzet.

2011. okt. 16. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hozzánk úgy került egy tacskó(még pár hetesen),hogy volt egy rotink.Imádták egymást.
2011. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. És más kutyákkal is remekül kijött.Kistestűekkel is. A tacsival úgy aludtak,még amikor kicsi volt,hogy a tacskó felmászott a roti hátára keresztbe :)
2011. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam,hogy a roti nem volt már kölyök,6 éves volt!!!!:)
2011. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!