Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Három napja van nálam a német...

Három napja van nálam a német juhász kutyakölyköm. Reggel játszás és kajálás után sajnos kint kell hagynom, mert dolgom van és szegényem annyira nyüszít, hogy fáj a szivem. Mit csináljak vele? Vagy egy idő után ez abbamarad?

Figyelt kérdés
Még azt szeretném megkérdezni, hogy tanítsam meg arra, hogy egy helyre piszkítson?
2011. okt. 17. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit ne csinálj vele, persze hogy nyüszít, 1-2 hét alatt abbahagyja és megtanulja hogy nem lehet mindig a gazdi fenekében.
2011. okt. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez igaz...:D
2011. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok, azt nem tudom h, h tanísd meg h egy helyre piszkoljon...:D
2011. okt. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kölyökkutyám ugyan panellakó, de már kialakult nála, hogy ugyanarra a területre megyünk mindig pisilni/kakilni :) azt mondhatom, hogy van egy hely és ahhoz viszonyítva 4-5 méteres sugarú körben végzi el a dolgát. Ez nála magától kialakult :)
2011. okt. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kertben úgy szokták a helyhez szoktatást, hogy csak pórázon oda viszik mindig a kutyát, ahol akarják, hogy piszkoljon. Amelyik kutya szabadon bóklászik napközben, éjjel, nem fog helyhez szokni, mert lehetősége van bárhol elvégezni a dolgát. Persze, vannak kutyák, amelyek eredendően egy helyre piszkolnak. Ez szerencse dolga.
2011. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!