Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan oldottátok meg kedvenc...

Hogyan oldottátok meg kedvenc kutyátok elhalálozásakor annak temetését?

Figyelt kérdés
Mi most ilyen dolog előtt állunk,de nincs elég erőm hozzá,hogy megtegyem.(mármint az eltemetését)
2011. okt. 17. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ástam egy gödröt a kertben, odacipeltük, beletettem, és elástam. De előtte már megsirattam.
2011. okt. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
a szilvafa alatt van eltemetve a kertben. ástunk egy gödröt és beleraktuk.
2011. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Szia, anyukám bérházban lakik, neki nem volt lehetősége kertbe temetni, elég morbid módon oldotta meg: kivitte a temetőbe és elásta nagymamám sírjába, elvégre a kutyus már tényleg családtag volt... (igaz, hogy csivaváról van szó, tehát azt feltűnés nélkül bevihette a temetőbe egy sportszatyorban...). A második kutyája tavaly halt meg, őt kihoztuk hozzánk a kertbe és eltemettük a kert végébe.

Mindkét kutyust megsirattuk, annyira szeretnivalóak és okosak voltak:-(

2011. okt. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken a kertben, ahogy a fentiek is. Most panelban lakom. Ha egyszer, nagyon-nagyon sok év múlva temetnem kell, le fogom vinni vidékre és ugyanúgy.
2011. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy én nem nagyon emlékszem a kutyusom temetésére. Délután 4-kor meghalt epilepsziás rohamban. Futottam be és össze estem..este 8kor keltem fel fent voltam a szobámban be voltam takarva mellettem volt a lavor minden..és akkor mondták el szüleim, hogy már eltemették.. Kimentem a sírjához sírtam még majd hajnali 4-kor bejöttem és furán éreztem magam minden megváltozott. Az emberek nem látnak mosolyogni..csak nagyon ritkán. Mindenki jött és mondta, hogy részvét.. Az a helyzet, hogy 6 éves koromban kaptam a kutyust mert 1 barátnőm se volt ( félénk voltam ). Így a kutyussal voltam mindig. 16 éves voltam mikor elveszítettem. Senkinek sem kívánom, hogy ilyen helyzetbe kerüljön. Azóta megtanultam, hogy az egyik állatomhoz sem ragaszkodhatok ennyire mert a végén idegosztályon kötök ki. A mai napig minden Kedden gyertyát gyújtok érte. És fél órás megemlékező videót néz a család. Őket annyira nem érdeklik mert ők nagyon utálták a kutyust mert, csak rám hallgatott el ki kísért suliba, eljött elém stb.. Mindenhova együtt mentünk és ez hiányzik az életemből. 1 Éve kaptam egy hasonló kutyát ugyan úgy néz ki csak más nemű. És benne látom a régi halott kutyusom. Bár nem ugyan olyan a viselkedése de azért szeretem.
2011. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Hátsókertben a fatároló melletti részen van eltemetve. Kb 1,5 méter mély gödröt ástam neki és egy totál roncs takaróval amit már úgy is kidobtunk volna betakartam mert annyira megsirattam szegényt. Aztán be temettem és ültettem oda néhány virágot ami még most is ott van. Kedvenc kutyánk volt a családban örökbe fogadtuk és nagyon szerettük, de a fájdalmunkon az enyhített hogy az egyik kölyke túl élte aki mivel a kiskutyákat már nem tudta világra hozni ezért pusztult bele sajnos. Így a kölyke itt van helyette akit ugyanúgy szeretünk :)
2011. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Akiteki ***** válasza:
100%
A kert sarkában egy elkerített helyen nyugszik a három drága öregem. :((
2011. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
A kertben két fenyőfa árnyékában temettük el...
2011. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a kertbe temettem el a kis öreget, most 3 éve. azóta sajnos, 2 éve elköltöztünk onnan, még raktam is ide fel egy kérdést, hogy vajon magammal hozzam e a csontvázát, és itt temessem újra, vagy hagyjam e ott: hát maradt. azóta is sajnálom, de jobb így. :(
2011. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
a kertben van eltemetve, a sírján sziklák és kaktuszok vannak.
2011. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!