Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám kb egy hete sokkal...

A kutyám kb egy hete sokkal bújósabb lett, eddig nem volt ilyen és nekem furcsa tudom a kutyák megéreznek dolgokat előre mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Egy éves pumi-puli keverék szuka, nagyon okos, értelmes..eddig is volt, hogy az ölembe jött, de mostmár szinte a fejemre mászik még alvás közben is, pedig eddig nem is velem aludt, ha fel is jött az ágyra, max a lábamhoz..anya nemsokára pestre költözik és viszi őt is, lehet, hogy ezért van?
2011. okt. 17. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. mondják majd, hogy kutya, honnan tudná, de hidd el, EQ-juk nagyon fejlett. ha sírsz is megvigasztal, pedig ök nem szoktak, nem tudhatják mi az
2011. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egész véletlenül nem augusztusban tüzelt?
2011. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
néhány hete tüzelt olyan szeptember vége-október eleje körül
2011. okt. 17. 12:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mintha nem tartanám emocionális fajnak a kutyákat, de azt nem hiszem el (soha nem is tapasztaltam) hogy a kutyák megéreznek dolgokat előre. Ez csak belemagyarázás.

Én sokkal inkább az ivarzással, tüzeléssel hoznám ezt összefüggésbe. Ha most tüzelt, akkor álvemhesség még nem lehet, pedig a leírtak alapján nekem nagyon annak tűnt/tűnik.

2011. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak fázik. Mióta bejött a hideg az én kutyám is sokkal bújósabb.
2011. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 compactegon ***** válasza:
miénk augusztus elején tüzelt, majd álvemhes lett. nem nőttek meg a csöcsei? lefekszik kan kutyáknak ahátára és alig akar sétálni? mert akkor esélyes, hogy álvemhes.
2011. okt. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!