Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kell csinálni vmit? (Kérdésed...

Kell csinálni vmit? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
az előbb szedtem ki a kutyámból kettő kullancsot uarról a helyről. az egyik már jól megszívta magát de a másik még nem és csak úgy jöttek ki h a füléből kiszakadt egy kis db és most vérzik, mint állat! nem kell csinálni vmit nem szeretném ha lenne vele vmi
2011. okt. 17. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A fertőtlenítés nagyon fontos, mosd le körbe a helyet, majd fertőtlenítés. A vérzésnek el kell állnia viszonylag rövid időn belül, ha mégsem akkor orvos.
2011. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2011. okt. 17. 15:31
 3/7 A kérdező kommentje:
most még ötöt találtam csak a másik fülében szegénykémnek:(
2011. okt. 17. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

vegyél bolhanykörvet

ez a jó:kiltix

és kend le a sebet betadinnal

nem olcsó ez a nykörv de tartós és jó mi az erdőben szoktunk sétálni és nincs a kutyiban kullancs

2011. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Na ezt nem értem...a fülében vannak a kullancsok? Az én kutyáimban is volt már elég sok kullancs, de soha nem a fülükben.
2011. okt. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Tegyél rá spot-ont. Állatorvosnál kapni. Akkor nem lesz tele szegény kullanccsal. Nagyon veszélyes anélkül sétáltatni a kutyát, mert halálos betegséget is kaphat tőlük.
2011. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
angol cocker spániel
2011. okt. 18. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!