Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményed a csivaváról?

Mi a véleményed a csivaváról?

Figyelt kérdés

Tetszik ez a fajta kutya,mert mérte miatt könnyen tudom magammal vinni több helyre is, nem kell kozmetikáztatni a szőrét sem.....


A jellemére lennék kiváncsi.

Mennyire ragaszkodó? Hogy viselkedik az idegenekkel? stb.


Előre is köszönöm!:)


2011. okt. 17. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem személy szerint a hideg ráz tőle. Szerintem inkább mopszot vegyél, mert sokkal barátságosabb és hűségesebb. A csivava hajlandó elkényelmesedni, és felülkerekedni a gazdáján, amit nem szeretnél, mert te vagy az úr a háznál. :) Ja és a mopszot nem kell nagyon gondozni, inkább lelki gondozásra, együttlétre szorul rá jobban. :)
2011. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

korán el kell kezdeni őket szocializálni hogy ne legyenek pattogó ,ugató görcsök mert az rohadt idegesítő...ragaszkodó nagyon..de remélem nem egy táskában akarod tartani mert akkor egy idegesítő kutya válik belőle.. amúgy aranyos kutyák de én nem tartanám őket..inkább már a bichon méretű kutyák jönnek be..


ha lesz ilyen kutyád ne táskába és ölbe tartsd, enged oda sok kutyához és emberhez hogy szokja!!!és nem válik egy pattogó görcsé

2011. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Tú-tut-tuut "Chivava!! Tú tut tu tutt...

Nekem a reklám jutott eszembe bocs. asszem most elleszek egy darabig.


http://www.youtube.com/watch?v=ZZ8WJRUzYj0

2011. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 _Jessy_ ***** válasza:
fogkefekutya
2011. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

szia! véleményem a hörcsög méretű kutyákról nem túl jó! :) de most pártatlanul mondom hogy elég agresszív fajta! és mint az előző írta felülkerekedhet rajtad elég könnyen!

tényleg nagyon cukin mutat, de elég kiszámíthatatlan is!! Elég sok kutyás családnál dolgoztam- mint ápoló, külföldön- és akinél ilyen fajta volt már előre féltem! néha még a gazdáját is meg-megkapta!!! és kiszámíthatatlan módon! ha van kisgyereked vagy tervezed, akkor felejtsd el ezt a fajtát,mert elég alattomosan bántaná.... inkább a yorkit, vagy a mopszot választanám én is .. vagy... ami nagyon kedves fajta és szintén kicsi a bolognaise - lehet rosszul írtam! de ez a fajta nagyon türelmes!!! pici és fehér.. :)

2011. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

2. vok

attól hogy kicsi lehet fegyelmezni és megtanítani a határok..mert tényleg elkényesztetik az emberek és akkor csodálkoznak hogy agresszív és nem hallgat rájuk a kutyájuk..következetes nevelés kell nekik..

2011. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni de nekem a csivava nem kutya hanem egy szőrös ugató gyerek pótló valami. Szívesen elnézegetem de nekem nem kéne. És tényleg elég agresszív tud lenni. Mondjuk a mondás is úgy tartja: Kicsi a bors de erős. Am itt találhatsz róla pár dolgot. [link]
2011. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:21 vagyok. Bárhogy is döntesz sok szerencsét a kutyushoz. :)

2011. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Szerintem cuki kutya,de nagyon harapos és még a saját gazdáját is megharapja.
2011. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

chihuahua , nem csivava

ez egy ősi azték elnevezés.

2011. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!