Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb harci kutya...

Melyik a legjobb harci kutya és miért?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki félre érteni a kérdést annak jelzem csak kíváncsi vagyok a válaszokra
2011. okt. 17. 20:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 Hiperceleb válasza:

"A legviccesebb a tosa inu-s videó, ahol a pit kb. ugyanakkora, mint az amúgy 60-70kg-os tosa. :-) Szóval az valami masztiff/pit keverék lehet. "


Ja...

És 2 percig se bírta a Tosza...


Itt is látszik, hogy egy közel azonos harci ebbel már nem tudnak semmit se csinálni ezek a nagytestű kutyák.


Csupán a hatalmas bunda , és a nagy testméret miatt győznek.

2015. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:

A tosa ugyanolyan rövid szőrű, mint a pit. :) Szóval az elméleted máris megdőlt. Ráadásul a kangalnak sincs nagy szőre. :)


Az, hogy egy vele egyméretű kutyával nem bírt, abban nincs semmi. Arról volt szó, hogy egy game pit ellen mennyi esélye van. A pit/masztiff mix már más kategória.


De Angliában pl. manapság már sokszor nem piteket, hanem agár/pit mixeket használnak, mert még gyorsabbak, ezáltal még látványosabb meccseket vívnak. Ez ezek szerint azt jelenti, hogy a pit mégse olyan jó, hanem a mixek lesznek a nyerők?

2015. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 Hiperceleb válasza:
A Tosza videóban nem a szőrre céloztam, hanem a méretre. Én is látom, hogy rövid a szőre :-) Nyilván egy 20 kilós Pitet levernek ezek a behemótok, de a videón egyből bebizonyosodott, hogy 2 percig se bírt harcolni egy közel azonos méretű kutyával.
2015. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 Hiperceleb válasza:
A legtöbb Kangal vs Kangal vagy Pásztor küzdelemben nincs is igazán győztes. Komolyabb kárt nem tudnak egymásnak okozni, és elfáradnak.
2015. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:

Pontosan. Ha ilyen nagy állkapcsok és fogak nem okoznak komoly sérülést, akkor egy jóval kisebb kutya még ennyit sem fog, viszont fordítva nagyon durva sebeket okozhatnak.

1-2 komolyabb harapás elég egy kiskutya ellen.

2015. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
Nem értem miért favorizálja mindenki a pit-et. Csak gondolkodjatok el azon, hogy egy kisméretű kutyáról beszélünk. Egy komolyabb kutya kettéharapja. Lehet kitartása ha már nem él. Szomszédunkban van egy Moszkvai őrkutya, kb 100kg-os jószág. Annak a feje akkora mint az egész pitbull. Ha valaki nekem azt mondja, hogy ennek ellenére lenyomná egy pit, az sztem csak egy elvetemült fan lehet, senki más. A másik, hogy a szőrét sem harapná át.
2015. aug. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
100kg-os kutya mozdulni sem nagyon bír, ha moszkvai akkor kb. van rajta 40-50kg súlyfelesleg.
2015. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 bayern26 ***** válasza:
Szerintem a legerősebb kutyafajtál a Antóliai Juhászkutya(Kangal),Közép-Ázsiai Juhász,Kaukázusi juhasz,Bandog,Boerboel,Kanári-szigeteki kutya,Nápolyi masztiff,
2015. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 Mulder614 ***** válasza:

nézzetek szét ezen az orosz kutyaviadalos oldalon. a video amit belinkeltem egy alabai (ázsiai juhász) vs pitbull... csak szólok hogy kb 10-15 alabai vs pitbull video van és kb 10xer az ázsiai lenyomja a pit-et.

Nagy a méretkülömbség az ázsiai javára. A pit sokkal kitartóbb de az erőfölénnyel szemben ez nem segit!!!


[link]

2016. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen is van, és nem kevés.


Az olyan pitet azonnal kiveszik amelyik nem harcol rendesen, gyenge stb, és tréning kutya lesz belőle.


A különbség az edzésben rejlik, a pitet iszonyat szintig lehet edzeni. Míg a kajt, kaut nem, de akkor már hatalmas különbség lesz kutya és kutya között a pit javára.


Amerikában hatalmas összegeket ér egy jó kutya és oda viheted a kaudat meg az ásót és sírva mész haza.

2017. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!